Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Orange maxiklänning
Orange maxiklänning - 89 Orange maxiklänning - 90 Orange maxiklänning - 91

Orange maxiklänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Vila
Färg: Orange

500 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Intressekoll på denna fantastiska maxiklänningen! Köptes förra sommaren men har endast använts en gång! Då den är som ny är priset nästan samma som på hemsidor!

Emiliaanefur
Emiliaanefur
(10)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Orange maxiklänning - En orange klänning som man knyter vid axlarna. Klänningen är i en A-linjeform och har en elastisk midja. Storlek 14 eller 40. Mycket stretchig upptill
orange maxiklänning - bra skick, använd 1-2ggr
Orange maxiklänning med puffärm - Köpt för nåt år sen men har aldrig kommit till användning! Köpt för 599 kr.
Maxiklänning - Spetssydd Lace maxiklänning med knappar och dragkedja i ryggen. Endast använd en gång.
Maxiklänning - En vacker lila maxiklänning med volanger på axlarna och en rosett i ryggen. Klänningen är i en mjukt fallande tyg och har en fin passform. Storlek 40, från Vila. Använd en gång så i mycket gott skick.
Orange klänning - Orange klänning från Zara med knyte i ryggen
Maxi klänning  - Strl 38
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusgul volangklänning med knyt - Supersöt ljusgul kortklänning med volangdetaljer längs urringningen och nederkanten. Klänningen har knytband på axlarna och en figurnära passform som framhäver midjan. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Marinblå balklänning - Säljer min jättefina balklänning! Jättefint skick, förutom lite slitningar längst ner (skriv för fler bilder), endast använd en gång! Kan tänka mig gå ner lite i pris också💘🫰
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.