Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning med paljetter! - En helt oanvänd balklänning! Klänningen är av svart sammet samt röda paljetter. Ryggen är korsad med justerbara band och en dragkedja finns bak! Köpare står för frakten:)
Glittrig balklänning med paljetter - Supersnygg balklänning med glittrande paljetter med urringning. Klänningen är figurnära och axelbandslös, perfekt för balen eller festliga tillställningar. Materialet är glittrigt med paljetter och skimrar i ljuset, vilket ger en lyxig känsla. Använd en gång inga defekter. Köpt på ASOS ny. Skriv innan köp!
Glittrig vit balklänning med paljetter - Magisk långklänning i vitt med glittriga paljettdetaljer och vackert mönster. Klänningen har en voluminös kjol och markerad midja, perfekt för bal eller fest. Materialet skimrar i ljuset och ger en riktigt lyxig känsla. V-ringad upptill och med eleganta detaljer över hela klänningen  En jättefin brudklänning som endaste använde 3 till 4 timmar prisen kan alltid diskuteras vid snabbaffär köpte den för 20000kr säljer för 7000kr storlek 38 till 44 om man önskar hyra det gàr bra
Balklänning  - Elegant vit långklänning med öppen rygg och tunna axelband. Klänningen har ett jätte fint mönster och en smickrande passform. Perfekt inför bal, dessvärre har klänningen ett litet hål men det syns knappast. Nypris ca 3000 kr ❤️skriv gärna privat för mer info⭐️
Blå balklänning paljett  - Blå balklänning paljett
Balklänning  - Super fin vit balklänning, köpt på Zalando storlek 34🤍 Kan saknas lite paljetter nertill men inget som syns
Oanvänd balklänning - Balklänning i storlek xs. Jag är 174 lång så går lätt att ha klackar till eller fålla upp vid behov. Prislappen finns kvar då jag aldrig använde den på balen. Nypris var 1599kr Hör av dig för fler bilder ☺️
Oanvänd balklänning med paljetter
Oanvänd balklänning med paljetter - 89 Oanvänd balklänning med paljetter - 90 Oanvänd balklänning med paljetter - 91

Oanvänd balklänning med paljetter

Storlek: 34/36
Kategori: Klänningar

950 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin och söt enkel vit balklänning med paljetter. Säljer den nu pga att den inte riktigt kommer till användning, och den har alltså lappen kvar och är helt oanvänd. Justerbara axelband. Skriv gärna för fler bilder eller annan information. 😊🌟 Nypris: 1999:- Mitt pris: 950 :- (kan dock diskuteras vid snabb affär)

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Boomerang jacka XXS svart - Supervarm och mysig vinterjacka från boomerang, modell ”Alexandra” i storlek xxs men är stor i storleken och därmed mer som en xs. Nypris: 6000:-  Säljer då den blivit för liten för mig. Välanvänd men i bra skick! Inga skavanker eller liknande. Skriv gärna för fler bilder och/eller mer info :)
GANT klocka Park hill modellen DAM - Superfin och HELT splitterny och oanvänd Gant klocka i modellen Park Hill II MID STONES (limited edition). Säljer då jag fått i present och redan har en annan klocka som kommer till användning. roséguld. Kan mötas upp i Jönköping eller skicka klockan! ☀️ Nypris 1800 kronor.
Liknande annonser
Visa alla
Fortsätt i appen →