Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa klänning från AX Paris  - En väldigt söt klänning i bra skick men är tyvärr för liten för mig. Är själv en Medium, om ni är intresserade så svarar jag snabbt
Rosa AX Paris klänning  - Köpte känningen för ett år sen, den har bara används en gång. Gällande storleken så är det UK mått, dvs storleken är 8 men i eu storlek blir det 34-36.  Personligen är jag 153 cm. Klänningens band är insydda, det går att ta ut stygnen.  Inklusive frakt!
Ljusrosa klänning från AX Paris strl M - Supersöt ljusrosa kortklänning från AX Paris med ärmlös design och vacker spetsdetalj framtill. Klänningen har en lätt utställd kjol och struktur i tyget, samt dragkedja i ryggen. Perfekt för dig som vill ha en feminin och romantisk look.  Trådsläpp finns (se extra bilder) inga hål! Annars fint skick
Ljusrosa spetsklänning från AX Paris - Superfin ljusrosa spetsklänning från AX Paris med lång ärm och volangdetaljer. Klänningen har ett genombrutet spetsmönster, hög hals och dragkedja i sidan. Perfekt för dig som vill ha en söt och romantisk look.
Vit klänning från AX Paris - Säljer en söt vit klänning från AX Paris med puffiga kortärmar och en dragkedja i ryggen. Klänningen har en tight passform och är perfekt för en stilren look. Den är tillverkad i ett mjukt material som ger en bekväm känsla. Endast envänd en gång på skolavslutningen förra året sen dess har den bara hängt i garderoben
Grön axelbandslös klänning från AX Paris - Säljer en superfin grön axelbandslös klänning från AX Paris. Den har en elegant drapering över bysten och ett glittrigt bälte i midjan som ger en extra touch. Perfekt för sommarens fester eller en bal! 💚 Själv har den kommit till användning en gång och det var på en bal!
Vit klänning från AX Paris XS - Elegant vit klänning från AX Paris i storlek 10. Väldigt liten i storlek så skulle säga de är en XS snarare och ingen stretch. Den har en v-ringad omlott-design med axelvaddar och långa ärmar, perfekt för festliga tillfällen. Den känns så dyr och lyxig får SÅ många komplimanger i denna. Denna klänning ÄLSKAR jag men används inte tyvärr.
Svart kortärmad klänning från AX Paris - Snygg svart kortklänning från AX Paris med tight passform och strukturmönstrat tyg. Klänningen är ärmlös med liten axelvadd, har rund halsringning och dragkedja i ryggen. Perfekt för dig som gillar stilrena och moderna plagg. Klänning är i storlek 10
Rosa klänning från AX Paris
Rosa klänning från AX Paris  - 89 Rosa klänning från AX Paris  - 90 Rosa klänning från AX Paris  - 91

Rosa klänning från AX Paris

Storlek: 12
Kategori: Klänningar
Färg: Rosa

29 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

I väldigt bra skick, sitter bekvämt på kroppen! Skönt material

Evelina
Evelina
(9)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit plisserad volangklänning från Zara - Så sjukt fin och populär klänning från Zara i storlek S 💓💓
By Emilina studentklänning - Superfin vit kort volang klänning! 💗den är i väldigt bra skick, utan defekter, jag köpte den för några veckor sedan här på plick, bilderna är inte mina! Perfekt till studenten❤️
Vit plisserad klänning från Zara -  Sååå sjukt fin och eftertraktad klänning från Zara, aldrig använd och har prislappen kvar !!❤️❤️
Vit kort klänning med öppen rygg - Supersöt vit kortklänning med broderade blommor. Klänningen har en volangkant nedtill, är ärmlös och har en snygg öppen rygg med knytband i nacken. Helt ny med lappar kvar ifrån peppermayo, de har lite konstiga storlekar men passar 36-38. Helt perfekt till studenten.
Svart glittrig one shoulder klänning - Supersnygg svart kortklänning från MANGO med glittriga detaljer och volangkant nertill. One shoulder-design med en ärm och tight passform. Perfekt för dig som vill sticka ut med en unik look. Materialet känns lätt och har en skimrande finish.
Populär Vit blommig volangklänning med v-ringning - Supersöt kort klänning i vitt med lila och blått blommönster. Klänningen har flera volanger, puffärmar och djup v-ringning. Den är figurnära upptill och har en romantisk känsla, perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet känns lätt och luftigt. Den är använd 1 gång inga defekter
Marinblå balklänning - Säljer en marinblå långklänning med paljetter och volanger. Klänningen har oneshoulder-modell, slits framtill och inbyggd BH. Perfekt för bal eller student. Bekväm att bära!😊pris kan diskuteras!