Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig klänning - Så söt blommig klänning från Zara i strl M som passar perfekt nu till våren & sommaren!💓  (Endast prövad)
Blommig klänning - En ljuvlig sommarklänning med blommor och snörning vid midjan från Zara i strl M!💓
Blommig klänning - Väldigt fin klänning som går att knyta. Den är nästan aldrig använd. 💕
Blommig klänning  - Supersöt klänning från Replay i rosa med blommigt mönster i rött och grönt. Klänningen har volangdetaljer, v-ringning och korta ärmar. Perfekt för sommarens alla tillfällen.
Blommig klänning  - Blommig klänning i storlek M från Wear it. Fint skick.
Blommig klänning - En blommig klänning jag köpte secondhand för ett tag sedan, tyvärr kommer den ej till användning Den är i väldigt fint skick! Är inte riktigt säker på storlek men tror M, jag använder oftast s/m och passar mig bra Finns dragkedja på sidan av klänningen
Blommig klänning  - Blommig klänning m slits, strl M
Blommig klänning
Blommig klänning  - 89 Blommig klänning  - 90

Blommig klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Såå fin blommig klänning!

Moa Johansson
Moa Johansson
(8)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla