Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Polo klänning
Polo klänning - 89

Polo klänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Färg: Beige

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Polo klänning från shein i storlek XS. Klänningen är lång och tajt!

Sara
Sara
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Polo klänning  - Skriv för fler frågor och bilder
POLO klänning  - Orange polo klänning i storlek L. Använd ett par gånger. Säljer pga att den inte kommer till användning.
Polo klänning  - Galet snygg figursydd poloklänning med knappar, köpt på LCW (turkiska H&M) i Turkiet. Storlek XS, använd ett fåtal gånger!  160kr, köparen står för frakten🖤🫶🏼
Klänning med polo - Sitter så sjukt snyggt på kroppen och följer former
Polo klänning - Polo Ralph Lauren original. Rosa, ganska tjockt tyg,  utsvängda armar. Barn M (8-10 år)
Polo klänning - En snygg Poli Ralph Lauren klänning i marinblått. Kommer med ett skärp för klänningen. Väldigt fin och i bra skick, har knappt används. Original pris runt 900kr. Pris kan diskuteras🩷
Lång klänning med polo - Lång polo klänning med korta ärmar
Klänning  - Superfin klänning från NA-KD i strl 34🩷använd vid två tillfällen så i superfint skick!!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399