Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
lätt klänning - skön klänning från holly & white. framhäver former så bra då den är puffig men har ett band i midjan!🙏🏼🙏🏼
Prickig klänning - Så fin klänning passar xs-s🌺
Prickig klänning - Supersöt klänning från Zara🩷 verkligen en av mina favvos!!!   En tråd till en knapp har gått sönder, men det går fortfarande att knyta den till knappen, så det är verkligen inget som märks (se sista bilden)
Prickig klänning - Fint skick! Lite genomskinligt tyg upptill.
Prickig klänning  - Snygg sommarklänning  Fint skick, som ny använd ett fåtal gånger
Klänning prickig  - Klänning prickig
Prickig klänning  - Jätte söt prickig klänning från NA-KD i storlek 34.
Lätt, prickig klänning
Lätt, prickig klänning  - 89 Lätt, prickig klänning  - 90

Lätt, prickig klänning

Storlek: 34/36
Kategori: Klänningar

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin klänning från Boohoo. Passar mig som är 36a, dock är jag 170 och den blir lite för kort. Snöre i midjan!

Soffyyyl
Soffyyyl
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med Spets - Köpte denna vackra klänning inför ett dop men valde sedan en annan för dagen. Klänningen är oanvänd, endast prövad. Tyget är väldigt tunt så enligt mig är hudfärgade sömlösa underkläder att rekommendera. Den har sen jag köpte den hängt i min garderob och jag hoppas på ett nytt hem för skönheten ✨ Storlek S. Nypris: 440 kr. Mitt pris: 240 kr.
Nyårsklänning maje roxanne - Supersnygg svart axelbandslös kort klänning med glittriga paljetter över hela tyget.
Elise Ryan Vit kortklänning med svart spets  - Så söt vit klänning med spets från Elise Ryan. Är precis som ny inga defekter, är storlek 38 men skulle säga att den passar som en S, helt slutsåld överallt går inte att få tag på🥰🥰
Rosa klänning  - Super fin klänning som inte säljs längre, väldigt populär och fin under sommaren💖 bilderna är lånade men är exakt samma klänning
Ljusblå klänning - Jättefin glansig ljusblå klänning som är perfekt till balen! Aldrig använd då jag hitta en annan. Köpt från Hello Molly med märket Saints & Secrets för 1 250kr. 🩵
Studentklänning från showpo - Supersöt vit kort klänning med blommigt mönster och justerbara axelband. Klänningen är i väldigt fint skick och har en dragkedja på baksidan. Den är från showpo, orginalpris ca 900kr. Perfekt för student eller sommarens alla tillfällen!