Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd omlott klänning - Endast använd 1 gång. Super fin! Storlek S
Omlott klänning - En omlottklänning som passa till sommarkvällar, vardag, semester.
Röd långklänning med omlott - Säljer en röd långklänning med omlott-design och svarta detaljer i midjan. Klänningen har trekvartsärmar och är tillverkad i ett lätt och flödande material som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som vill ha något färgstarkt och stilrent.
Omlott klänning  - Röd omlott klänning från H&M köpt för ett par år sen men endast använd 2 ggr så nästan helt ny. Säljs för att den inte kommer till användning. Inga defekter  Skriv i DM för frågor. Köparen står för frakten
Omlott klänning - Säljer denna fina blommiga omlott klänning från Ally Bell. Köparen står för frakten
Röd klänning - Fin röd klänning, använda 1 gång Från Vero Moda
Röd klänning  - Säljer denna fina röda klänningen. Passar perfekt till julen eller något annat fint tillfälle!
Röd klänning med omlott
Röd klänning med omlott - 89 Röd klänning med omlott - 90 Röd klänning med omlott - 91

Röd klänning med omlott

Storlek: M-L
Kategori: Klänningar
Färg: Röd

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röd klänning med omlott. Justerbar i midjan. Storlek L, passar M. Aldrig använd. Finns i Kallebäck, Göteborg. Kan även skickas mot fraktkostnad.

Emelie Anicic
Emelie Anicic
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla