Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Brun

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Tajt men stretchig Låg rygg

Nelly
Nelly
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Klänning - Jättefin festklänning med prislappen kvar. Köpt på H&M för 99kr. Skriv om du har några frågor!❤️
klänning - aldrig använd💗
Klänning - Tight klänning från HM. Väldigt strechig så anpassar sig efter kroppsform och är knälång. Nypris 199kr. Köparen står för frakten. Pris kan diskuteras vid snabb affär!
Klänning - Brun klänning med snörning i ryggen. Endast använd en gång så som ny
Klänning  - Klänning från H&M, går ovanför knäna, söm både fram och bak
Klänning  - Klänning från hm.knappt använd. Jättefin låg rygg.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Student klänning Adoore - Supersnygg från Adoore. Bara använd en gång så nyskick! Perfekt som studentklänning