Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kort klänning från Pull&Bear - Säljer en svart kort klänning från Pull&Bear i storlek S. Klänningen har en jättefin asymmetrisk axel som detalj. Perfekt för fest och är använd vid ett tillfälle. Säljer den eftersom den inte kommer till användning.
Svart kort klänning från Pull&Bear - Aldrig använd
Svart kort klänning med v-ringning - Säljer en svart kort klänning med v-ringning och långa, vida ärmar. Klänningen har en figurnära passform över höften och en lätt glansig yta som ger en snygg effekt. Perfekt för dig som vill sticka ut lite extra. Använd en gång
Svart kort klänning  - Bandlös och supersöt klänning🩷
Svart tight kort klänning med slits - Svart figurnära klänning med tunna axelband och snygg slits på sidan. Klänningen är kort och har en enkel, stilren design som framhäver siluetten och litter lite lösare kring bysten. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och trendig stil. Materialet är stretchigt och tunt vilket gör att den är väldigt skön.
Svart kort klänning - Helt oanvänd svart klänning från Asos i storlek 40! Toppenfin!!
Svart kort klänning - Svart klänning från H&M i storlek M, men är mer som en S
Kort svart klänning  - Snygg kort svart klänning som aldrig är använd!   Storlek M men passar även S
Svart kort klänning med volangkjol
Svart kort klänning med volangkjol - 0

Svart kort klänning med volangkjol

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Pull & Bear
Färg: Svart
Skick: Bra skick

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt svart kort klänning med smala axelband och voluminös volangkjol. Storlek m. Pull and bear

Tindra Lundgren
Tindra Lundgren
(4)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Balklänning - Säljer denna fina klänning som ändast är använd en gång🩷dragkedjan i midjan är lite trög men det är inte något stort problem☺️