Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Glittrig paljettklänning
Glittrig paljettklänning - 0 Glittrig paljettklänning - 1 Glittrig paljettklänning - 2

Glittrig paljettklänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Pull & Bear
Skick: Mycket bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en superglittrig och färgsprakande paljettklänning. Den är axelbandslös och kort, perfekt för en kväll ute. Klänningen har en tight passform som framhäver figuren. Den är täckt av paljetter i olika färger som verkligen fångar ljuset.

My Nyström
My Nyström
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Paljettklänning  - Supersnygg klänning använd endast 2 gånger, jag är 172!
Glittrig paljettklänning - Säljer en superfin glittrig klänning täckt med paljetter. Perfekt för en fest eller nyårsafton! Klänningen har en vacker champagnefärg och är i nyskick. Den har en tight passform som framhäver figuren.
Paljettklänning  - Fick sååå mycket komplimanger för denna klänningen på bigslap. Storlek s men tycker den kan passa xs också. Glittrar superfint! Använd en gång.
Glittrig silver paljettklänning - Säljer en glittrig, axelbandslös silverklänning täckt av paljetter. Klänningen är kort och har en figurnära passform med en liten slits framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut på festen!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Vit klänning med volanger - Så populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp 💓
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S