Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blå ribbad klänning  - Snygg blå klänning från Amisu i storlek 36. Modellen är ribbad, figurnära och har smala axelband. Klänningen är kort och har en enkel, stilren design som är lätt att matcha med accessoarer. Perfekt för dig som gillar färg och vill sticka ut.
Blå ribbad klänning från Amisu - Säljer en blå ribbad klänning från Amisu i storlek 36. Klänningen är kort, har smala axelband och är figurnära. Perfekt för dig som gillar enkel och stilren design med en poppig färg.
Blå ribbad klänning  - Ribbad blå klänning från Gina tricot! Använd vid ett tillfälle
Blå ribbad klänning  - Snygg blå ribbat långklänning från New Yorker med långärmad design. Klänningen har en smickrande rynkad detalj framtill som ger en unik touch. Perfekt för att sticka ut med stil.
Blå ribbad klänning - Säljer en snygg blå ribbad klänning som är perfekt för sommaren. Den har korta ärmar och en tight passform som framhäver figuren. Klänningen är gjord av ett mjukt och stretchigt material, vilket gör den superbekväm att bära. Perfekt för både vardag och fest!
Blå ribbad klänning - Jätte skön klänning. Skönt material, stretchig och ganska tunn. Använd men inga defekter alls så inga tecken på användning. Storlek S men skulle säga passar allt från XS- M.
Blå ribbad klänning från SHEIN - Supersöt blå klänning från SHEIN i storlek S med smala axelband och ribbat tyg. Klänningen har knytning framtill. Stretchig och skön.
Blå ribbad klänning
Blå ribbad klänning - 89 Blå ribbad klänning - 90 Blå ribbad klänning - 91

Blå ribbad klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: AMISU
Färg: Blå

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köpte på rean för 80 kr men orkade inte testa vilket ledde till att den inte sitter som jag vill, ingen prislapp kvar men alldrig använd.

Nellie
Nellie
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
sommarklänning - sååå fin sommarklänning som endast är använd en gång 🥰
Blå balklänning  - Superfin bandeau balklänning från showpoo, nypris ca 1400 med frakt. Har endast används en gång. Perfekt till skolbal eller liknande event
Plisserad klänning från Zara XS - Populär klänning från Zara i fint skick! Passar fint till tex student eller konfirmation. Säljer även en i storlek S och M. Möts upp i Stockholm🦢obs. bilden i annonsen är lånad
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.
Orange bandeauklänning - Orange axelbandslös kortklänning med volang. Dragkedja baktill. Endast använd 2 gånger så i toppenskick! Nypris 750 kr🧡🧡
Vit kortklänning med svarta band - Supersöt vit kortklänning med svarta axelband och kant upptill. Klänningen har en rynkad, figurnära överdel och en volangig, puffig kjol. Materialet känns lätt och luftigt, perfekt för varma dagar. Stilren och trendig look som sticker ut.
Studentklänning  - Superfin vit axelbandslös kortklänning i glansigt satinliknande material. Klänningen har stora volangdetaljer upptill som ger en riktigt statement-look. Sitter tajt i midjan och har en elegant, stilren siluett. Perfekt inför studenten
Rosa kortklänning från H&M med volang - Superfin rosa kortklänning från H&M med vita mönster och volang nertill. Jättesnygg 🥹🥹💕💕 använd en gång!!!!!🌷