Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Röd omlottklänning från Bubbleroom - Snygg röd omlottklänning från Bubbleroom i glansigt material. Har använts en gång, klänningen har lång ärm, v-ringning och ett knytband i midjan som ger en smickrande siluett. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant look.
Röd omlottklänning med volang från Bubbleroom - Supersöt röd omlottklänning från Bubbleroom med små vita prickar, volangdetaljer och knyt i midjan. Klänningen har v-ringning och korta ärmar, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Röd omlottklänning från Bubbleroom - Snygg röd omlottklänning från Bubbleroom med lång ärm och markerad midja. Klänningen har v-ringning, draperad detalj i sidan och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material. Perfekt för dig som vill sticka ut med en klassisk men trendig look.
Röd blommig omlottklänning - En röd miniklänning med vita blommor. Omlott och knyts i midjan. Storlek M men passar säkert S också.  Använd några gånger men är i mycket bra skick🤗
Röd omlottklänning - Säljer en superfin röd omlottklänning med korta ärmar och v-ringning. Klänningen har en ribbad struktur och volangdetaljer vid fållen. Perfekt för sommarens fester eller en mysig kväll ute. Den är både bekväm och stilren😊
Röd omlottklänning  - Snygg röd omlottklänning i storlek S. Klänningen har en v-ringad design och långa ärmar, perfekt för en elegant look. Endast tvättad.
Röd omlottklänning - Fint skick endast använd 1 gång
Röd omlottklänning - Röd omlottklänning i strl xs, passar även s. Nytt skick o tjockare material som kramar åt o framhäver former🩷
Röd omlottklänning bubbleroom
Röd omlottklänning bubbleroom  - 89 Röd omlottklänning bubbleroom  - 90 Röd omlottklänning bubbleroom  - 91

Röd omlottklänning bubbleroom

Storlek: 42
Kategori: Klänningar
Färg: Röd

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Röd omlottklänning med vita irreguljära prickar. Otroligt flattering och somrig. Kan knytas bak eller på sidan.

Nelly Kleppe
Nelly Kleppe
(7)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Vit blommig klänning  - Vit blommig klänning, köpte på plick och finns ingen lapp men förra säljaren sa att den var från zara!💕 Säljer då den va lite kort på mig💕
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Ljusrosa  balklänning  - Superfin långklänning i ljusrosa med flera lager volanger och axelband med rosett. Endast använd en gång på min bal förra året. Skriv för fler bilder! Märket är lace and beads men den är köpt på asos.
Svart kortklänning - Jättefin svart kortklänning som är långärmad. Snygg knyt-detalj framtill och sitter tight. Storlek xxs och passar mig som är 165cm lång
Gul offshoulder långklänning i satin - Supersnygg gul långklänning i satin med offshoulder och figurnära passform. Klänningen har en v-ringad omlott-topp och slät kjol som faller snyggt. Perfekt för sommarens speciella tillfällen och ger en lyxig känsla med sitt glansiga material. Aldrig använt (lappen sitter kvar), från DesignBySi, 650kr på hemsidan <3
Svart kort klänning - Svart kort klänning i satin🫶🏼