Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Säljer oanvänd balklänning
Säljer oanvänd balklänning - 89 Säljer oanvänd balklänning - 90

Säljer oanvänd balklänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Bubbleroom
Färg: Rosa

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min fina balklänning eftersom jag inte har användning av den. Storlek 36. Prislappen sitter kvar

Dene
Dene
(1)
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning säljes  - Rosa balklänning av märket Hilary Morgan i mycket gott skick. Storleken är 36 men den är insydd. Finns i Stockholm (Västerort)
Oanvänd balklänning - Balklänning i storlek xs. Jag är 174 lång så går lätt att ha klackar till eller fålla upp vid behov. Prislappen finns kvar då jag aldrig använde den på balen. Nypris var 1599kr Hör av dig för fler bilder ☺️
Oanvänd Balklänning  - Beställde 4 klänningar inför min studentbal och behöll en men glömde skicka tillbaka resten. De är helt nya från ASOS och har aldrig använts, vilket man även kan se på sista bilden att lappen sitter kvar.
Helt oanvänd Rosa balklänning - Helt oanvänd rosa balklänning från Lipsy London. Lipsy Londons klänningar är ganska så dyra. Jag säljer min för 300kr. Den är i storlek XS-S. Det går att ta bort axelbanden och ha den så också. Skriv till mig ifall ni vill ha flera bilder❤️
Balklänning säljes! - Ljusrosa balklänning i stl 38. Klänningen är öppen i ryggen och har vadderade kupor, underkjol och prydnadsstenar.  Använd en gång och säljes i nyskick för 1700 kr. Finns i Bollebygd men hämtas även i Borås, Göteborg eller postas om så önskas. ☺️
Rosa oanvänd balklänning Nelly  - Rosa balklänning från nly eve helt oanvänd med lapparna kvar
Oanvänd balklänning - Superfin balklänning från Nelly med prislappen kvar! Klänningen är lång, jag är 178 cm och den går ner över fötterna. Färgen är lite ”smutsrosa”, den är kortärmad och går omlott över brösten. Skriv privat för fler bilder 🫶🏻
Balklänning OANVÄND - Jättefin rosa balklänning. Köpte den för 1000 kr säljer för 700 kr då den är för liten för mig 💗 jag är i storlek 36/38 och denna är i storlek S men passar en 34/36. Skriv för fler bilder kan visa den på ( trots att den är för liten på mig) 💗
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s