Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Rosa klänning (prislapp)
Rosa klänning (prislapp) - 89 Rosa klänning (prislapp) - 90

Rosa klänning (prislapp)

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Rosa

349 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Lång rosa klänning ifrån zara, helt ny med prislapp på. Detaljer i ryggen: öppen rygg, knyte nertill så dom korsar sig. Storlek M, säljer pågrund av att den är för stor. 349kr

Yasemine Akhan
Yasemine Akhan
(14)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa klänning - Så söt Zara klänning i m men passar även s och kanske xs då den är liten i storlek🩷🩷
Rosa klänning - Rosa klänning från Zara i storlek M
Klänning med prislapp kvar - Snygg klänning som aldrig är använd. Köpt i Grekland. Storlek S
Rosa klänning  - Super fin klänning som inte säljs längre, väldigt populär och fin under sommaren💖 bilderna är lånade men är exakt samma klänning
Rosa klänning - Inte min bild. Aldrig använd, köpt på vinted
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Såå sjukt fin vit kortklänning med v-ringning och volanger!! Klänningen har snygga cut-outs i midjan och ett detaljerat virkat mönster💓 så fin till studenten!!
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s