Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Rosa lång klänning🩷
Rosa lång klänning🩷 - 89

Rosa lång klänning🩷

Storlek: 36
Kategori: Klänningar

2000 SEK

Frakt från 69 SEK
Beskrivning

Rosa lång klänning. Endast använd 1 gång till fest. Storlek 36. Pris kan diskuteras.💗

R.A
R.A
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Rosa klänning🩷 - Jätte fin klänning väl använd men i bra skick🩷
Rosa klänning🩷 - Säljer min rosa klänning som är använd en gång, är nyskick och har skador. Orginal pris 1600, pris kan diskuteras. 🩷
Rosa klänning 🩷 - En perfekt rosa klänning som aldrig använts🩷( SKRIV OM NI UNDRAR NÅGOT OM  DENNA KLÄNNING)
Rosa klänning🩷 - Säljer denna super söta klänning då den inte kommer till användning.( finns en pytteliten blå prick på klänningen men inget som man ser eller tänker på💗
Rosa lång klänning - Denna fina klänning med knytning i ryggen är i nyskick från Boohoo. Jag köpte den förra sommaren men då den är för stor har jag inte använt den. Passformen på bilderna är därför lite stor och ser  lös ut. Den är bekväm och lång!💕
Rosa klänning med slits🩷 - Rosa klänning med slits. Band på ena axeln. Storlek 36, men insydd till 34. Köpt för 8000kr.
Rosa klänning 🩷 - Jättefin rosa klänning från Boohoo i storlek S. Aldrig använd. Prislapp kvar! 💞
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Ärmlös klänning - Blå ärmlös klänning köpt på marknad i Italien. Pris kan såklart diskuteras!
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.