Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
glitterklänning - Säljer min rosaglittriga bandeauklänning som jag använt en gång till tvingat tema till fest då jag inte passar i färgen💓
 Glitterklänning från Nelly -  Använd några timmar på nyår
Glitter klänning - Säljer denna glitterklänning som inte ens är upppackad.  Råka beställa två lika dana så andra bilden är den andra.  Perfekt till fest och sitter på plats❤️‍🔥
Rosa glitterklänning - Rosa glitterklänning från Shein 💖 Tight och glittrig modell med tunna axelband och genomskinliga mesh-detaljer upptill. Använd endast en gång, i superbra skick! Perfekt som födelsedagsklänning eller till fest ✨ - Passar XS Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Rosa glitter klänning  - Oanvänd. Storlek S.
Glitter klänning nelly - Använd fåtal gånger varsamt, slutsåld på nellys sida
Glitterklänning från Nelly
Glitterklänning från Nelly - 89 Glitterklänning från Nelly - 90

Glitterklänning från Nelly

Storlek: 40
Kategori: Klänningar

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersnygg Glitterklänning från Nelly med öppen rygg. Nypris 699kr. Använd endast 1 gång

Agnes Skarin
Agnes Skarin
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Ljusrosa klänning - Supersöt ljusrosa axelbandslös kort klänning med volang. Endast använd en gång
Blommig sommarklänning  - Supersöt blommig sommarklänning med smala axelband, v-ringning och korsas i ryggen. Passar en xs/s🩷🩷
Vit spetsklänning från Bubbleroom - Supersöt vit spetsklänning från Bubbleroom med volangdetaljer och flera lager. Klänningen har v-ringad spets upptill, kort ärm med volang och knappar i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Studentklänning som endast är använd 1 gång
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.