Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit klänning med rosa prickar
Vit klänning med rosa prickar - 89 Vit klänning med rosa prickar - 90

Vit klänning med rosa prickar

Storlek: XS/ca 160 cm
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sjukt fin vit klänning med söta rosa detaljer!! Har en fastsydd rosett i ryggen och kanten på kjolen har mesh. Perfekt till sommaren 😍

Felicia Li
Felicia Li
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit prickig klänning - Säljer en söt vit klänning från missguided, aldrig använt med lappen kvar. Perfekt till student eller skolavslutning🥰 skriv för fler bilder eller frågor!
Vit prickig klänning - Säljer min vita klänning, perfekt till studenten🥰
Vit prickig klänning - Super söt klänning som kommit till användning 2 gånger! Super skönt och bekvämt material och i bra skick!💗 Hör av er via intresse eller frågor 💕 (2 första bilderna är lånade!!!!!)
Vit prickig klänning - Snygg vit klänning med svarta prickar och v-ringning. Den har långa ärmar och en figurnära passform som framhäver silhuetten. Perfekt för en stilren look.
Vit prickig klänning - Väldigt populär! Vit klänning med svarta prickar. Offshulder och med volang. Står storlek 164 och passar XS/S!
Vit prickig klänning - Säljer en superfin klänning. Perfekt för konfirmation, skolavslutning eller student! Köpt för 700kr, använt 1 gång, inga defekter 🥰🥰
Vit prickig klänning - Trendig prickig klänning från bershka💘helt oanvänd och perfekt till sommaren! Storlek m men liten i storlek så mer s/m.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Vit kort klänning från Zara - Superfin vit kort klänning från Zara med puffärmar och v-ringning. Klänningen har broderade blommönster och en lätt volang nertill. Perfekt för studenten. Finns även dragkedja på sidan (se bild). Ingen prislapp kvar men är aldrig använd, köpt i somras.
SLUTSÅLD VIT ZARA KLÄNNING - Säljer min super söta vita kortklänning med v-ringning, långa ärmar och fina spetsdetaljer från zara. Klänningen har knappar framtill och volang i nederkanten. Perfekt för sommarens alla tillfällen eller till studenten. Klänningen är knappast använd och säljer pga att den tyvärr inte kommit till användning. 💕💕OBS: de första två bilderna är lånade
Vit blommig klänning med snörning - Luftig vit klänning i boho-stil med broderade blommor upptill, v-ringning och knytband i midjan. Klänningen har trekvartsärm och volang nedtill, perfekt för sommarens varma dagar. Oanvänd med prislappen kvar, köpt för 399
Svart långklänning med spetsdetalj - Elegant svart långklänning med axelbandslös design och smala knytband på axlarna. Aldrig använd, säljer då den inte passade när jag fick hem den. Klänningen har en transparent spetsdetalj i midjan som ger en snygg kontrast och markerar siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look.
Jeansklänning med kort ärm och knappar - Snygg jeansklänning i blå denim med kort ärm, v-ringning och knappar framtill. Klänningen har två bröstfickor och två fickor vid höfterna, samt markerad midja för en smickrande passform. Perfekt för en trendig och avslappnad look.
Svart offshoulder kortklänning - Snygg svart kortklänning med offshoulder och puffig volang nedtill. Klänningen har en smockad överdel och är tillverkad i ett lätt, syntetiskt material som ger en cool och trendig look. Endast använd en gång! Super fin men kommer tyvärr inte till användning. Skriv gärna först om du är intresserad🩷🩵
Söt blommig klänning - Säljer denna sååå söta långa blommiga klänningen som är perfekt till midsommar!!💐💐💕💕💕