Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Två klänningar - •helt oanvända •strl xs
Två snygga klänningar  - As snygga klänningar från zara!  Båda för 800kr( som par) går att köpa 1 för sig även! 500kr st! Pris går att diskutera!😻 båda klänningarna kostar original pris 1000 tsm. Skriv för fler bilder och pris! Gröna är köpt i usa finns ej i Sverige, vit 164-xs
Två röda klänningar - Säljer två röda klänningar. Ena är ärmlös med spetsdetaljer upptill och rund hals, den andra har lång ärm och enkel design. Perfekta för dig som gillar färgstarka plagg och vill ha olika stilar att välja mellan.
Två beige klänningar  - Säljer två super fina omlottklänningar. Dem passar alla längder☺️100 kr/STYCK. OBS! Man kan få båda för ett ännu bättre pris
Två somriga klänningar från H&M - Säljer två söta klänningar från H&M i storlek S. Ena är helsvart med smock upptill och tunna axelband, andra är vit med blått blommigt mönster och samma smockdetalj. Båda är korta och har en loose passform, perfekta för varma dagar.150 kr för båda och en för 100kr
Tre små klänningar - Alla för 60kr tillsammans och är i storlek L men den rosa är rätt kort så skulle säga M/S på den. Alla i bra skick den rosa är aldrig använd.
Klänning med små guldpaljetter - Små guldpaljetter, fin i ryggen och dubbla material. Aldrig använt
Två små klänningar
Två små klänningar - 89 Två små klänningar - 90

Två små klänningar

Storlek: S
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa då de är något för korta för mig som är 174, super söta och knappt använda 🌸 1 för 100, 2 för 150 💘

Karin
Karin
(8)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Studentklänning  - Säljer denna superfina vita klänning, som passar PERFEKT till studenten!💕💕Den är från Åberg copenhagen, och är i storlek M men skulle säga att den passar S oxå! Säljer då den tyvärr är lite för stor för mig.💕💕 Klänningen är endast använd 1 gång!
Rosa klänning - Jätte fin rosa klänning från design by Amor💗 storlek S och jag tycker den sitter väldigt bra! Jag är ca 173 cm lång. Nypris 699kr!! Kommer inte gå lägre än 350kr💗
Gul chiffongklänning från Peppermayo - Superfin gul kort klänning i chiffong från Peppermayo. Klänningen har halterneck med knyt i nacken, öppen rygg och volangig kjol. Materialet är lätt och luftigt med subtila ränder. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Helt oanvänd och ny pris runt 1100kr sek. Storlek S
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Gul volangklänning med cut out - SLUTSÅLD Supersöt kort gul klänning med puffärmar, djup v-ringning och cut out-detalj i midjan med rund spänne framtill. Kjolen har flera lager volanger som ger en flowy känsla. Perfekt för varma dagar!💛
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!