Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Klänning från Roxy i storlek S
Klänning från Roxy i storlek S  - 89 Klänning från Roxy i storlek S  - 90 Klänning från Roxy i storlek S  - 91

Klänning från Roxy i storlek S

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Roxy

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänning från Roxy. Överdel är grått tshirt-tyg i stretch á la smock i ryggen (se bild). Och underdelen är veckad och mönstrad. Finns insydd underkjol. Använd 2 gånger.

Gabriella
Gabriella
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Blommig klänning storlek S - Jättefin sommar/vårklänning. Mörkblå i färgen med rosa och rödaktiga blommor. Från märket roxy, storlek S. 🌺 Frakt ingår inte i priset.
Bubbleroom klänning i storlek s - En svart klänning med dragkedja på baksidan och lite öppet på sidorna från bubbleroom:)
Smaragdgrön klänning i storlek S - Super fin klänning som passar till alla tillfällen, sitter bra och har en härlig färg i storlek S.
Siden klänning i storlek S - Vacker klänning som känns siden-aktig i tyget. Storlek S. Ord pris 499kr. Helt ny med lappar kvar!
Roxy mesh klänning - Galet fin klänning i mesh från märket Roxy! Har tyg under så den är inte alls genomskinlig. Köpt på Plick men har tyvärr inte fått så mycket användning för den. Hör av dig vid intresse eller frågor💗
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Brun mönstrad kortklänning med volang - Säljer en snygg kortklänning med brunt och vitt zebramönster. Klänningen har ärmlös design, smockad midja och volang nertill. Perfekt för dig som gillar trendiga och unika plagg. Materialet känns lätt och luftigt.
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Balklänning - Superfin klänning från Zara som ej säljs längre. Endast använd en gång. Storlek S/36, kan diskutera pris
 Gul volangklänning - Supersöt ljusgul klänning med volanger. Från Zara och sparsamt använd, bra kvalitet. Köpte 2022 från Zara. Använd 3 gånger
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband