Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vintage klänning - Super snygg klänning från h&m super fint mönster och bra skick.💗
Brun vintage klänning  - En superfin brun skräddarsydd vintageklänning. Dragkedja bak. Uppskattad strl 34
vintage klänning - Jättefin klänning. Den är mer brun än vad den ser ut på bilderna. 🤎Aldrig använd
Rutig vintage klänning  - Snöre o midjan som kan bytas bak och fram
Vintage klänning  - Säljer denna jätte fina vintage klänning! Den är ganska lång, men om ni vill ha mått får ni skriva till mig! 🍓🌷
Brun klänning vintage - Brun klänning med svart rutmönster  Med prislapp kvar aldrig använd
Vintage supersöt klänning
Vintage supersöt klänning  - 89 Vintage supersöt klänning  - 90 Vintage supersöt klänning  - 91

Vintage supersöt klänning

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Finaste klänningen, köpt på myrorna för ett par år sen. Verkar va hemgjord. Har några år på nacken så den ser inte ny-ny ut, men ändå hel överallt o så! Lös passform, skulle säga S-M, kke större/mindre.Så gullig med ex. En skjorta under elr bälte i midjan

e453
e453
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Vit plisserad kortklänning med volang -  Sjukt eftertraktad och populär klänning från Zara 💓Så så fin att ha på studenten!! 💓 första bilden är min egna, kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp💓💓
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞
Klänning - säljer denna klänning då den aldrig kom till användning, helt oanvänd och lappen är kvar 💝
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.