Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Byxdress - Hej, säljer en svart byxdress från &otherstoriea som är så snygg att styla med ett par stövlar. Använd ca 3 gånger och är därför i toppskick😍
Byxdress - Använd 1 gång
 eleganta festklänningar - Säljer mina festklänningar som är i bra skick eftersom de används för några timmar .korta ivory färg storlek 36för 650-gröna storlek  S- M för 800-blå storlek M för 950-röd 36 för 950-rosa champagne storlek M för 1500-svarta storlek L för 1150
Elegant klänning - Elegant klänning, i mjukt och stretchigt material. Helt ny 😍
Svart byxdress  - En svart byxdress med vita, gula & oranga blommor från h&m divided☺️Den har fickor, justerbara axelband och är vringad. Använd ca 2 gånger och är felfri. Strl. 36 men känns mer som 34 för att den är så pass kort!!
Blommig byxdress - Supergullig svart blommig byxdress från hm i Stl 36! Superfint skick då den endast är använd 2 gånger!
Byxdress med shorts - En glittrig byxdress med shorts från Lindex. Från barnavdelningen och storlek 146-152/xs-s. Säljer för 90 kr+frakt. Skriv gärna om ni har frågor.
Elegant byxdress
Elegant byxdress - 89 Elegant byxdress - 90 Elegant byxdress - 91

Elegant byxdress

Storlek: S
Kategori: Klänningar

90 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg byxdress som passar till flera olika tillfällen. Köparen står för frakt💕☺️

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Boots - Höga knee boots från Nelly. Sparsamt använda
Liknande annonser
Visa alla