Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart enkel klänning  - Använd ett fåtal gånger bara jätte skön på , xs men passa M och L också. Köparen står för frakt
Svart enkel klänning från H&M - Svart, stilren klänning från H&M Basic med lång ärm och rund halsringning. Modellen är rak och kort, med dragkedja bak. Perfekt för dig som gillar minimalistisk och clean stil.
Enkel svart klänning - Enkel och skön svart klänning, passar för allt och enkel att styla!!🫶
Zara svart enkel klänning  - väldigt fin normal svart klänning från zara bra skick
 enkel klänning  - Har haft på mig den vissa gånger, säljer den för har ingen användning av den längre:)) vet inte var den är ifrån men väldigt fin
Svart enkel klänning - En enkel svart klänning. Knappt använt och säljer pga att jag aldrig använder den
Enkel svart klänning - Svart klänning från HM. Nyskick. Storlek 34.   Betalning sker via swish och köparen står för frakten
Fin enkel klänning - Super fin enkel elegant klänning, säljs för den inte kommer till användning. Enbart använd 1 gång
Enkel svart klänning
Enkel svart klänning - 89

Enkel svart klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Sparsamt använd klänning!! Superfin

Linn Sandblom
Linn Sandblom
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kort prickig sommarklänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utsvängd passform och markerad byst, perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Marinblå balklänning  - Balklänning som är helt oanvänd, säljer då den var för liten. Storlek S
Blommig kortklänning med volanger - Supersöt kortklänning med blått blommönster på vit botten. Klänningen har volangdetaljer vid ärmar och kjol, v-ringning och smockad rygg för skön passform. Puffiga kortärmar och omlottkänsla framtill ger en romantisk vibe. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Ljusgrön volangklänning med puffärmar - Supersöt ljusgrön kortklänning med volangkant och puffiga axlar. Klänningen har en lös passform och är ärmlös med breda axelband och en stor krage. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Rosa klänning - Jättefin superrosa klänning från VILA i storlek 34, har sytt om den så den är lite kortare🩷Jag är 160 cm för referens. Går att ha som jag har med oneshoulder men också off shoulder!
Blommig kortklänning med volang - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i rosa, gult och grönt på vit botten. Klänningen har puffiga korta ärmar, smockad överdel och en bred volang nedtill som ger extra flärd. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Pris kan diskuteras