Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - Säljer min jättefina balklänning. Köpt i mexiko. Endast använd på min bal. Champagne/guld färgad. Köpt för ca 2500kr. Pris kan diskuteras vid snabb affär🥰
Balklänning  - Rosa balklänning. Inga defekter
Balklänning  - Säljer denna rosa klänning! Liten fläck längre ner som knappt syns, inget man tänker på💕
Balklänning  - Svart balklänning med slit. Inga defekter.
balklänning  - Säljer denna super fina balklänningen i storlek 40, den rä enbart använd en gång och även kemtvättad efter de🌸
Balklänning - Säljer min superfina balklänning. Använd 1 gång. Guld/metallic tyg
Balklänning - Balklänning från Lipsy. Helt ny i storlek S-M. För 250kr❤️
Balklänning - Storlek L Oanvänd
Balklänning
Balklänning  - 89 Balklänning  - 90

Balklänning

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar

1900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min jättefina balklänning. Använd en gång. Köpt i Mexiko, den är handsydd och av jättefint kvalite. Köpt för 2500. Säljer för 1900. Riktigt kap! Vid snabb affär kan jag gå ner i pris.

Antonia⚡️
Antonia⚡️
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
!!SÖKER!!Svart kort klänning från Gina Tricot - Söker den här klänningen i storlek xs, har ni så här gärna av er! Kan max betala 400❤️
Soft Pink Satin Lace Dress 🎀 Y2K Feminine - Leg Avenue Satin- och Spetsklänning. Letat  efter en Pinterest värdig spetsklänning? Den här klänningen är gjord i lyxigt satinmaterial som är mjukt och glansigt och har en vacker & elegant passform som skapar en romantisk, sensuell siluett. Sånhär klänning är unik och sällsynt. Passar utmärkt för sommardagar, dejtkvällar, speciella tillfällen eller fest, och kan även användas som söt nattklädsel. Leg Avenue är känt för exklusiv och sensuell fashion. Riktig vintage y2k look med touch av coquette
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Svart klänning - Helt ny, säljer pg St.