Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Rutig rosa kortklänning med snörning
Rutig rosa kortklänning med snörning - 0 Rutig rosa kortklänning med snörning - 1 Rutig rosa kortklänning med snörning - 2

Rutig rosa kortklänning med snörning

Storlek: s-m
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

180 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersöt kortklänning i rosa och vitt rutigt mönster. Klänningen är axelbandslös och har en snygg snörning framtill som ger en cool touch. Den har en utställd kjol och är gjord i ett lätt bomullsmaterial, perfekt för varma dagar. Passformen är normal och stilen är riktigt trendig.

Sellout
Sellout
(3)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart Moncler pufferjacka med huva - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med glansig finish och stor huva. Jackan har två snedställda fickor med dragkedja och coolt Moncler-tryck på insidan. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. En limited edition collab med Sven Giubotto🥰 nypris 11 000kr
Mörkgrå polotröja i stickat - Oversized mörkgrå stickad polotröja med bred ribbstickning vid krage, ärmslut och nederkant. Tröjan har en hög, vikt krage och långa ärmar. Perfekt för lager på lager och en chill look.
Vit omlottstickad tröja med knytband - Säljer en snygg vit stickad omlott-tröja med knytband i sidan. Tröjan har långa ärmar med lite utsvängd form och en djup v-ringning. Perfekt att matcha med både jeans och kostymbyxor. Materialet ser mjukt och skönt ut. (Den är vitare inte krämvit i verkligheten) och mindre passar mig med S
Liknande annonser
Visa alla