Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Elegant klänning!
Elegant klänning! - 89

Elegant klänning!

Storlek: S-M
Kategori: Klänningar
Märke: Gant

220 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Fin elegant klänning som tyvär aldrig kom till användning. Original pris 690kr

Esti
Esti
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Elegant klänning  - Storlek XS
Elegant klänning - Elegant klänning, i mjukt och stretchigt material. Helt ny 😍
Elegant Klänning - Elegant klänning i fint material, använd 2 gånger. Storlek Asiatisk M och passar EU S eller storlek 36-38. Passar någon som är runt 165cm. Är jättebra för skolbal eller andra event!
Elegant Klänning  - Elegant klänning i fint material, använd 2 gånger. Storlek L men ganska liten och passar som Small eller storlek 36-38. Modellen på bilden är storlek  Bröstet 36, midya 26 och häfte 38. Längd 157 med höga skor eller 165 längd med en flat skor.
Elegant klänning - Säljer denna snygga klänning då den tyvärr var för liten på mig, man får fina former i den.
Elegant klänning  - Helt ny med prislappen. Sitter väldigt fin på
Snygg och elegant klänning  - Använd bara en gång
Elegant klänning  - En sjukt fin klänning i en pastell lila färg. Storlek M, den är helt oanvänd och ny. Säljes pga fel köp av storlek.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
studentklänning - jätte fint oanvänd studentklänning i storlek 40 jag är normalt en 36 S/M. Jätte skön och perfekt till studenten nypris 1500kr❤️ helt slutsåld
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Vit klänning med volanger - Så populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp 💓
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗