Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Festklänning/balklänning S - Superfin färg festklänning i siden tyg. Passar storlek S. Använd endast en gång i några få timmar.
Balklänning S - Balklänning använd 1 dag. Knappen saknas på baksidan av klänningen men någon pysslig kanske kan fixa den så denna fina klänning kan komma till användning igen. Annars är den i nyskick. Uppsydd så den passar perfekt på mig som är 160 cm. Köpt på bubbleroom för runt 1000 kr om jag minns rätt.
Passande studentklänning  - Säljer denna klänning som passar perfekt till studenten eller bara sommaren! För stor för mig därav inga bilder på!
Blå axelbandslös jeansklänning passar xs/s - Trendig blå axelbandslös jeansklänning med figurnära passform och markerad midja. Klänningen har sömdetaljer framtill och slutar strax under knät. Perfekt för dig som gillar en stilren och modern look.
Svart långklänning med slits passar xs/s - Snygg svart långklänning med korta ärmar och hög slits på ena sidan. Klänningen har en figurnära passform och rund halsringning. Perfekt för dig som gillar stilrena och eleganta plagg.
Midnattsblå balklänning med snörning. S/M - Säljer en midnattsblå långklänning med öppen rygg med snörning. Ordenariepris 4500
Passar S/M - Har använt den 1 gång
Balklänning passande S.
Balklänning passande S.  - 89 Balklänning passande S.  - 90 Balklänning passande S.  - 91

Balklänning passande S.

Storlek: S/M
Kategori: Klänningar

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Uppsydd, jag är 160cm och bar skor med 5cm klack på fotot. Passar S/M då det är stretch i ryggen. Finns en fläck framtill under bysten vid klänningens fall, en fläck baktill och små vid bysten. Inget jag själv provat tagit bort. Syns ej väl pga fallet på klänningen och veck. Kort på detta skickas vid intresse! Finns även matchande flyga för herr till! Är en unik klänning som jag lovar att ingen har en lika av! 500kr men är inte omöjlig kring priset.

Victoria
Victoria
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Kofta  - Kofta, som ny. Superfin!
Skön lång skjorta - Lång skjorta. Storlek 38. Liten fläck bak se bild. Annars fin☀️
Skjorta HM  - Superfin. Som ny!
Blus - Superfin. Som ny!
Handväska - Superfin. Lite märken framtill, se bilder☀️
Tröja - Inget anmärka på☀️
Stickad tröja - Använd men fin☀️
Baddräkt - Baddräkt endast provad från shein.  Storlek L men liten i storleken.
Canada snow mössa - Inget att anmärka på ☀️
Liknande annonser
Visa alla