Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Mörkblå paljettklänning
Mörkblå paljettklänning  - 89 Mörkblå paljettklänning  - 90 Mörkblå paljettklänning  - 91 Mörkblå paljettklänning  - 92

Mörkblå paljettklänning

Storlek: S-M
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

200 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

Mörkblå paljettklännibg från nly one passar perfekt till fest eller nyår

Hilda Sunnegårdh
Hilda Sunnegårdh
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå paljettklänning - Säljer denna oanvända mörkblå långklänning täckt av glittrande paljetter. Klänningen är ärmlös med en öppen rygg. Perfekt för en glamorös kväll. Köpt på boohoo.
Mörkblå paljettklänning - Säljer denna marinblå paljettklänning från meet me there i storlek M/L men passar som M.  Använd 1 gång och i bra skick.
Mörkblå paljettklänning från Essedue - Supersnygg mörkblå klänning med lång ärm och v-ringning. Framsidan är täckt av glittriga paljetter som ger en festlig vibe. Klänningen har en omlott-look upptill och är figurnära upptill med markerad midja. Perfekt för dig som vill sticka ut.
Mörkblå paljettklänning från Nelly - Mörkblå paljettklänning från Nelly, Strl S. Har endast används vid ett tillfälle.
Mörkblå paljett klänning - Säljer en snygg mörkblå klänning med glittriga paljetter. Klänningen är kort och har smala axelband, perfekt för en utekväll. Använd en gång under en nyårsafton, annars helt oanvänd.
Paljettklänning  - Paljettklänning från Shein  Använd 1 gång och tvättad Stretchig så passar även S
Paljettklänning - Ny paljettklänning från Shein   Stretchig så passar även S
Mörkblå paljettklänning med smala axelband - Säljer en glittrig mörkblå klänning med smala axelband och v-ringning. Klänningen är täckt av paljetter och är från Zara. Storlek M!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Grön blommig långklänning med v-ringning från ADOORE - Snygg långklänning i grönt med blommigt mönster och v-ringning från ADOORE. Klänningen har långa, vida ärmar och knappar framtill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och trendig look. Klänningen är endast använd 1 gång! Den är i storlek 38 men är liten i storlek!
Rosa långklänning  - Jättefin rosa långklänning från Babyboo. Helt ny, aldrig använd pågrund av fel storlek. Strl S
Ljusgul långklänning med v-ringning - Gul super fin satinklänning, aldrig andvänd och prislappen är kvar! Säljer den pga jag valde en annan balklänning obs bilden är lånad men skriv så skickar jag fler
Vit blommig klänning - Helt i nyskick med prislappen kvar säljer då den är för liten på mig.
Svart klänning med spets från Zara - Snygg svart ärmlös klänning från Zara med en unik asymmetrisk spetsdetalj i midjan. Klänningen har en lätt utställd kjol och är gjord i ett tunt, mjukt tyg. Perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist. Passar even till S
Svart kort klänning med tunna band - Säljer en svart kort klänning med tunna axelband. Klänningen har en luftig, voluminös kjol och sitter tight över bysten. Perfekt för dig som gillar en enkel men snygg look.
Vit klänning med volanger - Så populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp 💓
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång