Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Vit blommig kortklänning med spets
Vit blommig kortklänning med spets - 0 Vit blommig kortklänning med spets - 1 Vit blommig kortklänning med spets - 2 Vit blommig kortklänning med spets - 3

Vit blommig kortklänning med spets

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

800 SEK

Frakt från 55 SEK
Beskrivning

Supersöt vit kortklänning med blommigt spetsmönster och långärmade transparenta ärmar. Klänningen har en markerad byst, figurnära midja och en lätt utställd kjol. Dragkedja i ryggen och snygg v-ringad urringning framtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen!

Ay
Ay
(25)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Vit blommig kortklänning med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta ärmar. Klänningen har v-ringning och är figursydd upptill med utsvängd kjol. Perfekt för student eller sommarens alla tillfällen. Söt och romantisk vibe!
Vit blommig kortklänning med spets - Supersöt vit kortklänning med tunna justerbara axelband och små rosa blommor. Klänningen har spetsdetaljer längs kanterna och en volangig nederdel.  Vintage från Ralph Lauren!! Verkligen den perfekta sommarklänningen. Längd ca 65cm utan axelband
Vit  kortklänning med spets - Supersnygg vit kortklänning med omlott och djup v-ringning. Klänningen har halterneck och är ärmlös, med ett blommigt spetsmönster över hela tyget men extra tyg under så den är inte genomskinlig. Passformen är tight men mycket stretch i så den är S men passar säkert M oxå💕det är en liten knapp ibak på nacken (som man kan öppna stänga)
Vit blommig kortklänning med spets NAKD - Söt vit kortklänning med blommigt spetsmönster och långärmade puffärmar. Klänningen har en v-ringad urringning och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som passar perfekt till varma dagar. Romantisk och trendig look med fina detaljer, perfekt för studenten. Köpt från NAKD och har endast använts en gång🐚🤍
Vit blommig kort klänning med spets - Aldrig använd och prislapp kvar, hann inte skicka tillbaka. Supersöt vit klänning med blommigt spetsmönster och långärmade puffärmar. Klänningen har en feminin v-ringad urringning och är kort i modellen, perfekt för sommarens alla tillfällen. Materialet känns lätt och luftigt.💞nypris 600kr!
Vit blommig kortklänning - Superfin vit kortklänning från hm med blommor. Köpt för 700 kronor använd 1 gång. Är som ny i jätte bra skick!😊
Vit blommig kortklänning - Supersöt vit kortklänning med små blommor i lila och gult. Klänningen har volangdetaljer på axelbanden och en luftig, loose passform. Perfekt för varma dagar och har en romantisk vibe. Materialet känns som bomull och är riktigt skönt mot huden.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit broderad studentklänning  - Jättefin klänning som passar perfekt till studenten! Klänningen är köpt i qatar men var min andrahands klänning, alltså helt oanvänd! Tryck gärna på köp nu!💓
Vit ärmlös kort klänning showop  - Säljer min oanvända student klänning från showop då den inte kom till användning den är helt ny med lappen kvar. Köpt för 1100kr
Vit student spetsklänning - Säljer denna jättefina spetsklänningen, endast använd 1 gång o är som helt ny!💕
Gul rutig kortklänning från ZARA - Supersöt gul kortklänning från ZARA, aldrig använd slutsåld på Zara
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit kort klänning i satin med offshoulder-modell och stor volang upptill. Sitter figurnära och har en elegant, stilren look som passar perfekt när du vill sticka ut lite extra.
Blommig offshoulder kortklänning - Supersöt kortklänning med offshoulder och volangkjol. Klänningen är vit med blommigt mönster i rosa, grönt och gult. Smockad överdel och axelbandslös design ger en feminin och somrig känsla. Perfekt för varma dagar och picknickar.
klänning  - en jättefin klänning. helt slutsåld
Balklänning mörkblå satin - Säljer min gamla balklänning då den inte kommer till andvändning. Lång, mörkblå klänning i glansigt satintyg. Klänningen har en hög slits framtill, den är perfekt lång för mig som är straxt över 170cm andvänd en gång. Säljer den för 500kr då jag tror nypriset låg lite över 1000kr