Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Gul klänning med blommor och puffärmar
Gul klänning med blommor och puffärmar  - 89 Gul klänning med blommor och puffärmar  - 90 Gul klänning med blommor och puffärmar  - 91

Gul klänning med blommor och puffärmar

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke:
Färg: Gul

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd en gång. Köpte för en avslutning men tyckte inte om hur den såg ut på mig så använde den aldrig mer. Köpt på H&M

Alma
Alma
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusblåa vida högmidjade denimbyxor  - OBS lite slitna längst ner på höger byxben, men annars i ganska bra skick. Jag vikte längst ner på byxorna själv för dom var för långa på mig. Rekommenderar att inte ta bort det för det är just där det är slitet.
Mörkblåa högmidjade denimbyxor  - Fick av min kusin för hon inte ville ha dom längre. Lite stora runt midjan för mig så skulle rekommendera att ha bälte med dom
Ljusblåa högmidjade denimshorts  - Lite stora runt midjan på mig men köpte nog bara nån storlek för stort. I bra skick, inte sönder nånstans. Från H&M
Svart t-shirt med adidas märke  - Använd i flera år men inte sönder eller sliten någonstans. Märket ganska slitet men det är det ändå.
Grå t-shirt  - Använd av både mig och min syster men inte sliten eller sönder någonstans. Köpt från H&M
Röd top med öppen rygg - Köpt i Argentina. Aldrig använd. Be om hjälp om du vill justera ryggen.
Beige topp med öppen rygg - Köpt i Argentina. Aldrig använd. Lite genomskinlig så skulle rekommendera att ha en BH under.
Blå,vit och röd skjorta  - Köpt på marknad i Argentina. Använd 2-3 gånger.
Svarta högmidjade jeans shorts  - Använd en gång. Köpta från H&M. Nyskick
Beige virkad topp - Köpt i Argentina på en marknad. Hon som sålde hade virkat toppen själv och hjälpte mig att välja ut den. Aldrig använd. I nyskick
Liknande annonser
Visa alla