Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
En mörkblå klänning med paljetter
En mörkblå klänning med paljetter  - 89 En mörkblå klänning med paljetter  - 90 En mörkblå klänning med paljetter  - 91

En mörkblå klänning med paljetter

Storlek: Medium
Kategori: Klänningar
Färg: Marinblå

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin mörkblå klänning med paljetter på framsidan av klänningen, från salt.

Eman al faily
Eman al faily
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Mörkblå klänning med paljetter - Elegant mörkblå klänning med glittrig paljettöverdel och axelbandslös design. Perfekt till studentbalo❤️storlek s/m använd bara 1 gång
Mörkblå klänning med paljetter - Elegant mörkblå klänning med glittriga paljetter på överdelen. Perfekt för en festlig kväll. Klänningen har en flytande kjol som ger en vacker silhuett
Glittrig mörkblå blus med paljetter - Glittrig mörkblå blus täckt av paljetter med rund halsringning och långa, puffiga ärmar. Blusen har en figurnära passform och ger en riktigt trendig look.
Mörkblå långklänning med paljetter - Elegant mörkblå långklänning med glittrig paljettöverdel och djup v-ringning. Klänningen har en slits framtill och en öppen rygg som ger en sofistikerad look. Perfekt för festliga tillfällen. Jag är 160 lång och klänningen går ner till marken när jag har på mig klackar som är ca 6cm höga! Klänningen är insydd men går att få större i midja men inte att förlänga tyvärr!💕💕skriv för mer frågor!
Paljett klänning - Super snygg och festlig klänning! Den är aldrig använd och lappen finns kvar💗💗
Mörkblå festklänning paljetter  - Mörkblå festklänning från Gina Tricot i fint skick. Använd 1 gång. På bild 2 är det klänningen till vänster (den andra är svart)
En fin klänning  -  det är medium  den är en bra skick
Mörkblå Klänning - Säljer min mammas mörkblåa klänning som inte använts mer än 1-2 gånger. Den är I storlek 40 och från Flounce London. Släpper den för 229:-
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Vit prickig kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, långa puffiga ärmar och volangkant nertill. Klänningen har smockad midja, knyt i ringningen och är tillverkad i ett lätt, luftigt material som känns perfekt för varma dagar.
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit plisserad kortklänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserat tyg och stora volangdetaljer vid axlarna. Klänningen har en luftig och flowy passform, perfekt för varma dagar. Ingen synlig branding. Passar dig som gillar statement-ärmar och romantisk stil.
Zara klänning - Säljer denna så fina och perfekta klänning från Zara!🥰 perfekt till student eller konfirmation.
Vit plisserad klänning med volang - Populär och eftertraktad klänning från Zara! 💓💓 perfekt till student eller liknande! Kontakta vid frågor annars är de bara att klicka på köp
Vit plisserad klänning med volangärm - Supersöt vit klänning med plisserad kjol och stora volangärmar. Klänningen har en luftig och flowy passform med fyrkantig ringning. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.