Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning vinröd - Fin blank vinröd klänning .själva tyget är liten i tjock tyg , har lång dragkedja b, kedja börjar från vänster underarm till  höften , den sitter så fint .helt ny oanvänd.pris lappen  sitter kvar . Storlek står på EUR 32 ,men som  en smal .flickan på bild
Vinröd midi klänning - Använd några gånger
vinröd klänning med hål - Storlek M men passar nog L också
Vinröd klänning - Snygg vinröd klänning med rynkade detaljer i midjan som ger en smickrande passform. Klänningen har en elegant, ärmlös design. Hela längden syns ej på bilderna pga storleken så vill ni ha bättre bilder hör av er🌸 den är helt oanvänd och pris kan diskuteras 🌸🤝
Fin vinröd klänning! - Jättefin vinröd skaterklänning i lite finare material! Aldrig använd!
Vinröd klänning
Vinröd klänning - 89

Vinröd klänning

Storlek: SMALL
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Vinröd klänning från HM divided. Använd enstaka gånger men i väldigt bra skick. Väldigt fin att använda med en skjorta under, men lika fin utan.

Samantha Bergman 🐝🌼☀️
Samantha Bergman 🐝🌼☀️
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit kortklänning från Hello Molly - Säljer nu denna jättefina populära klänningen från hellomolly. Helt oanvänd med lappen kvar😍. (Första bilden är lånad, men de sista två är mina🥰)
Ljusrosa satin långklänning med öppen rygg - Elegant ljusrosa satin långklänning med axelbandslös design och snygg öppen rygg. Storlek S! 🩷💗💖 Jag är 173cm till referens och det är jag på alla bilderna:) Endast testad , balklänning
Gina klänning - Supersnygg svart kortklänning som alltid är slutsåld, omlott och volangdetaljer. Aldrig använd, beställde två av misstag! Kan såklart sänka pris vid snabbt köpt! Kontakta mig innan du köper.
Ljusblå axelbandslös miniklänning - Jättesöt klänning från peppermayo som jag köpte i somras. Den är aldrig använd och har prislapparna kvar! Säljer eftersom den tyvärr var för stor för mig. Klänningen är i storlek 38/M. Skriv om ni har några frågor.
Svart kort klänning med volang - Säljer helt ny klänning från zara, endast provad med prislappen kvar på🤍
Gul omlottklänning med volanger - Superfin ljusgul eftertraktad kortklänning med volanger och oneshoulder-modell. Klänningen har flera lager och en snygg omlottkänsla som ger extra volym. Den är från zara!!
Gul långklänning med spets och volanger - Säljer en gul balklänning från Jj’House med v-ringad urringning, spetsdetaljer på överdelen och flera lager volanger i kjolen. Klänningen har ärmlös design och är tillverkad i tunn tyll med broderade blommor.