Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning boohoo - Ribbad brun klänning boohoo, längden kommer lite över knäna. Använd en gång. Storlek xs/s
Vit klänning/playsuit från Boohoo - Säljer en elegant vit klänning från Boohoo med volangdetaljer. Klänningen har långa ärmar och en v-ringad design som ger en stilren look. Perfekt för sommaren eller student. Aldrig andvänd. Skulle att den har storlek S/M☺️
#Boohoo - En oanvänd klänning, den går ner till knäna
Brun långklänning från Boohoo - Supersnygg brun långklänning från Boohoo med omlott-detalj och drapering i midjan. Klänningen är ärmlös och har en tight passform som framhäver figuren. Materialet är mjukt och stretchigt, perfekt för dig som vill ha en chic och trendig look.
Brun tight klänning från Boohoo - Snygg brun klänning från Boohoo med rynkade detaljer och smala axelband. Perfekt för en utekväll. Klänningen har en tight passform. Aldrig använd, prislapp sitter på. Kan gå ner i pris vid snabb affär.💖
Axelbandslös klänning från Boohoo - Snygg axelbandslös klänning från Boohoo med ett abstrakt mönster i bruna och beige toner. Klänningen är lång och har en figurnära passform som framhäver silhuetten. Perfekt för en elegant kvällslook. Oanvänd då den var för liten.
Blommig marinblå klänning från Boohoo - Supersöt marinblå kortklänning från Boohoo med bruna och vita blommor, puffärmar och snörning framtill. Perfekt för dig som gillar romantiska vibes och vill sticka ut lite extra. Lätt och skön att bära, passar perfekt till varmare dagar.
Playsuit Boohoo
Playsuit Boohoo - 89 Playsuit Boohoo - 90 Playsuit Boohoo - 91

Playsuit Boohoo

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Boohoo

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En superfin playsuit från Boohoo, köpt på sellpy men aldrig använt den då den är lite stor i bysten men ser så sjukt bra ut med ett snyggt linne/bh under😍 Storlek 36! Inga defekter vad jag kan se, den är i väldigt fint skick 🤍🤍 Roseguld/brun färg 🤎

Maria Pakhrova
Maria Pakhrova
(2)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Balklänning  - Säljer min balklänning i marinblå som är glansig och har en glittrig detalj vid sidan om och med slits, den har en typ av korsett så att man kan justera hur man vill att den ska sitta på.  Orginal pris 600.
Vit prickig kortklänning från Bershka - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar från Bershka i storlek S (liten i storleken). Klänningen har bara prövats på en gång. Slutsåld på hemsidan och på zalando.
Trendig prickig klänning🩷🩷 - Sååå fin klänning grön Berskha som var varit helt slutsåld hela sommaren💓 använd endast en gång!!
Zebramönstrad klänning Zara - Supersnygg kortklänning med zebramönster från Zara i strl XS🤍
Vit klänning byic - Tryck ej på köp nu! Super fin klänning från byic som passar perfekt till studenten. Helt ny och aldrig använd, kommer inte sänka pris
Balklänning - Supersnygg ljusrosa långklänning från hello molly i satin material med offshoulder och en hög slits på sidan! Passar så fint som balklänning🌸I nyskick med prislapp och original förpackning kvar! Köptes för 1250+ frakt❣️
Vit kortklänning med puffärm - Säljer nu min Supersöta student klänning, med puffärmar och v-ringning och öppen rygg! Köpt från showpo, endast använd på utspringet! Så inga defekter alls! Nypris 1500kr, pris kan diskuteras!
Zara strl XS (S) Vit kort med volang - Supersöt kort vit klänning med volangdetaljer på axelbanden och snörning framtill. Klänningen har en tight passform och är gjord i ett lätt, rynkat material som ger en snygg struktur. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Strl S men är liten i storleken, som en xs/32.