Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning strl 34 - Söt ankel-lång klänning från H&M i mycket gott skick.
Adoore klänning strl 34 - Superfin blå klänning i blommigt mönster från Adoore i storlek 34 (xs), klänningen är väl omhändertagen och bara använd fåtal gånger! 🦋💕Nypris 1395kr. Slutsåld på hemsidan.✨
Klänning från Stockholm strl 34 - Klänning från Stockholm i storlek 34, oanvänd! Inga anmärkningar.
Klänning / H&M / Blommig / Strl 34 - Nyskick
Klänning i strl 34 från H&M  - Denna underbara klänning är a-linje formad och har en dragkedja bak. Inget stretchugt tyg men lätt och härlig med underklänning. Använd ett par gånger och detta plagg har varit så så älskat. Hel och fin, går att stryka på låg värme. Storlek 34 från H&M. Är gul och blå.
Rutig klänning strl 34
Rutig klänning strl 34 - 89 Rutig klänning strl 34 - 90 Rutig klänning strl 34 - 91

Rutig klänning strl 34

Storlek: 34
Kategori: Klänningar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Helt oanvänd klänning från shein. Köpare betalar frakt på 24 kr.

Alma
Alma
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Klänning  - Jättefin klänning från Zara🤍
Vit kort klänning med blommig rosett - Supersöt vit kort klänning med axelbandslös design och en stor blommig rosett framtill. Överdelen har ett blommigt mönster i pastellfärger och knyt i mitten. Kjolen är enkel och A-linjeformad. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Blommig sommarklänning  - Supersöt blommig sommarklänning med smala axelband, v-ringning och korsas i ryggen. Passar en xs/s🩷🩷
Ljusrosa klänning - Supersöt ljusrosa axelbandslös kort klänning med volang. Endast använd en gång
Vit spetsklänning från Bubbleroom - Supersöt vit spetsklänning från Bubbleroom med volangdetaljer och flera lager. Klänningen har v-ringad spets upptill, kort ärm med volang och knappar i ryggen. Perfekt för sommarens alla tillfällen! Studentklänning som endast är använd 1 gång
Vit sommarklänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med tunna axelband, broderade blommönster och volangkant. Klänningen har v-ringning, öppen rygg med knyt och är tillverkad i bomull.
Champagnefärgad balklänning - Jättefin champagne/guldfärgad klänning i satin, perfekt till bal. Den är halterneck och öppen i ryggen. Storlek 36.
Vit broderad kortklänning med volang - Säljer min studentklänning som endast är använd fåtal gånger. Underklänning finns inte med.