Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Shein dress klänning, i nyskick 44/46
Shein dress klänning, i nyskick 44/46 - 89 Shein dress klänning, i nyskick 44/46 - 90

Shein dress klänning, i nyskick 44/46

Storlek: 44
Kategori: Klänningar

80 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd! Frakt tillkommer, men jag samfraktar gärna! Se mina andra grejer som ligger uppe💐

Lise Andersson
Lise Andersson
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Djungelmönstrad klänning med leoparder i strl 46 från Smashed lemon - Djungelmönstrad klänning med leoparder i strl 46 från Smashed lemon.  Sparsamt använd och i fint begagnat skick.  Mått Över bröstet: ca 58 cm Längd från axeln och ner: ca 100 cm  100% polyester   Kommer från ett djur och rökfritt hem.
Klänning i nyskick - Vacker klänning i nyskick, köptes nyligen för att användas till ett tillfälle.
Grön ribbad klänning med spetsdetaljer i nyskick - Säljer en grön gibbad klänning med spetsdetaljer i nyskick.
Glittrig klänning 44/46 - Glittrig klänning strl 44/46 från Halens
Klänning från SHEIN - Storlek XS. Använd en gång, i väldigt fint skick.
Klänning I nyskick  - Storlek large
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Gul Zara klänning - Supersöt trendig gul och vit rutig klänning med smala axelband, volangkjol och rosett i ryggen. Klänningen har smockad midja. Storlek xs men funkar nog för s också eftersom att den är töljlig.
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Rosa one shoulder klänning med volang - Superfin kortklänning i rosa och rött med blommigt mönster och volangdetaljer. Klänningen har oneshoulder-design och är tillverkad i ett lätt, plisserat material som ger en luftig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark look.
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
one shoulder volangklänning - Vit volangklänning som passar perfekt till studenten 💞 storlek Xs (170cm) men passar mig som är xs/s