Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Shein klänning
Shein klänning - 89 Shein klänning - 90 Shein klänning - 91

Shein klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Blå

100 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Fin att ta på sig utomlands🦋🦋

Maria
Maria
(10)
Senast aktiv: Nyligen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Shein klänning - Klänning från shein i storlek xs. Superfin till sommaren. Använd 2 gånger.
Ljusblå klänning -shein  - Ljusblå klänning från shein med cut i magen.
Klänning från Shein  - En blå omlottklänning från shein i storlek S. Andvänd ca 2-3 ggr så den är i ett bra skick.
Klänning från Shein  - Fin klänning från Shein i strl S i ljusblå, i använt skick
Klänning från shein - S, bra kvalitet för att vara från shein. Klänningen är lång med en slits vid ena sidan. Den är lite öppen i ryggen med en snygg knut som detalj. ( man ser på sista bilden ) köpt för 137kr säljer för 100kr
Klänning från Shein - Längre blå klänning med fin detalj i ryggen. Aldrig använd 🤍
Blå klänning med spets och huva från SHEIN S - Blå klänning med huva från SHEIN, dekorerad med broderade blommor och paljetter i beige och guldtoner. Korta ärmar med spets och fransar. Knappstängning framtill och tillhörande bälte.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Svart prickig kort klänning - Säljer en svart kort klänning med vita prickar. Klänningen har jag sytt om själv men med inspiration från en klänning från Zara! Hör av er om ni har några frågor💞🌸
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har en lätt utställd passform och knappar framtill. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch och ungdomlig look.
Vit plisserad klänning från Zara - Supersöt vit kortklänning från Zara med plisserad design och stora volangärmar. Offshoulder-modell som ger en trendig look. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Tillverkad i ett lätt och luftigt material.
blå klänning, zara - såå fin från zara, strl M men liten i storlek😇
Balklänning gul - Säljer nu min fina ljusgula balklänning. Endast använd på balen💛Har några små små defekter men inget som syns💛Storlek S, jag är 161 cm och på bilden har jag klackar till klänningen💛
Vit min klänning /Student klänning/ Midsommarklänning  - Säljer min så fina mini klänning som jag köpte i Kroatien.😍 Med spets och volanger. Perfekt till midsommar eller STUDENTEN!💕✨ Strlk 32. (Obs se bild 7, solkräms fläck dock inget man tänker på och går säkert bort med typ vanish). Pga fläck kan pris diskuteras.😊
Zara klänning - säljer denna så eftertraktade klänning från Zara som är svår att få tag i och otroligt poppis!!🤩🤩💖💖 Storlek L men jätteliten i storlek, jag har XS/S och se bild 2 för att se hur den sitter på mig, är 159 för ref😊 har axelband