Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Maxi blommig klänning
Maxi blommig klänning  - 89 Maxi blommig klänning  - 90 Maxi blommig klänning  - 91

Maxi blommig klänning

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Färg: Flerfärgad

60 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Säljer en blommig klänning från Shein!🦋 Oanvänd!🦋Nypris: 179kr🦋 Obs! Frakt ingår inte i priset!🦋

jasminas
jasminas
(4)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Långärmad maxi klänning - Jättefin klänning med öppning. Oanvänd 💗kan även passa som S
Maxi klänning - Säljer en maxiklänning med batikmönster i blått, brunt och grönt. Klänningen har smala axelband, djup v-ringning och en snygg cut-out detalj framtill. Perfekt för sommardagar och festivaler. Materialet känns lätt och flowy.
Maxi klänning  - Helt ny & oanvänd klänning från h&m
Blommig klänning - En superfin somrig klänning med blommönster. Klänningen är från vila i storlek XS och har fickor.
Cosy maxi-klänning - Den multifärgade och gulliga maxi-klänningen säljs just nu! Den är jättevarm och mjuk. Ser fint ut på långa och korta, passar både med bälte samt utan. Storleken är XS och jag är 160cm i bilden. Riktigt bra skick, som oanvänd!
Blommig klänning - Fint skick✨
Maxi klänning fr Desires XS - Maxi klänning helt ny fr Desires. Storlek XS. Resårsmock upptill för att anpassa kroppen. Ordpris 400kr.
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Ljusrosa balklänning - Super fin balklänning från babyboo. Aldrig använd! Nypris är 1150❤️
Rosa sommarklänning med volanger - Söt rosa kortklänning från Design by Amor. Klänningen är axelbandslös med smockad överdel och volangig kjol i lätt, luftig bomull. Perfekt för varma dagar och har en romantisk känsla med sina fina detaljer. Andvänd endast en gång, ny pris 699kr
Vit offshoulder volangklänning zara - Supersöt vit offshoulder klänning med svarta prickar och flera lager volanger. Klänningen är kort och har en luftig passform, perfekt för varma dagar.
Champagne beige balklänning - Balklänning i bla satin i beige/champange. Skitsnygg men passar tyvärr inte mig så måste därför sälja. Passar en M bäst
Sommarklänning - Superfin sommarklänning från Bershka, passar perfekt till skolavslutning eller strand💗
Ljusblå offshoulder klänning - Söt ljusblå kortklänning i offshoulder-modell med volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är tillverkad i ett mjukt bomullsliknande material. Perfekt för varma dagar och ger en fräsch sommarkänsla.
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Satinklänning - Superfin svart satinklänning med öppen rygg. Storlek xs. Nyskick🩷