Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning - En tight klänning som säljs då den är för stor. Är off shoulder. Enbart används någon enstaka gång. Är i storlek S.
Klänning - Säljer min otroligt fina klänning 🤍 Strl 38/M men mer som S. Den är inte använd många gånger. Den är lite genomskinlig så hudfärgade underkläder alternativt underkjol funkar bra. Jag är 168cm för referens. 🤍🦋150kr + frakt
Klänning  - Använd en gång. Köpt för 299, sitter så himla fina och smickrande, Perfekt till sommaren , student och liknande! Den har ett jättefint tyg 🌟 köpt på hm i Italien .kan skicka fler bilder vid intresse
Klänning - Superfin somrig klänning från shein, storlek M, säljer för 80kr + frakt🫶
 klänning - Säljer en söt vit klänning med smala axelband och volangdetaljer. Klänningen har en v-ringad design och är perfekt för varma dagar. Den är kort och luftig, vilket gör den idealisk för sommaren.💕💕
Klänning - Super fin, enbart testad
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90 Klänning - 91

Klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar

159 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Söt klänning från Shein i storlek M.

Emelie
Emelie
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Solglasögon  - Solbrillor från shein. Dom är bra i storlek och smala/små i själva ”glaset”. Du får med fodral.
Bikini - Bikini från shein, aldrig använd. Underdelen är i M & överdelen finns i både M & L (små i storleken)
Liknande annonser
Visa alla