Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning  - En elegant svart balklänning som är offshoulder. Går att ha till bal, som bröllopsgäst och andra festligheter. Har endast använts en gång till balen men den är alldeles ny.
Balklänning  - Säljer denna sjukt snygga klänning som ger en snygg figur. Klänningen är från chancery och endast använd en gång och därför är den i mycket bra skick. Köptes för 1500. Hör av er vid frågor!
Balklänning - Balklänning i satin🖤 använd en gång
balklänning - säljer en balklänning som inte används. Köpte denna men gillade inte den så jag valde att köpa en annan och då har den här inte kommit till användning. Den är i storlek S och är lång i längden( jag är 165cm )
Balklänning  - Super vacker festklänning.  Passar till bal eller andra festligheter.  Klänningen är storlek XS passar en lite S.  Broschen är ej till salu.   Klänningen är lite genomskinlig och lite omsydd. Skriv om ni vill ha mer info eller fler bilder.
Balklänning  - Jätte fin svart lång klänning ifrån Gina. Använd endast en gång och kvaliteten är som ny. Storlek S. Köpt för 800kr men säljer för 400kr. Perfekt till vårens bal. Kontakta mig vid frågor eller funderingar💓
BalKlänning
BalKlänning - 89 BalKlänning - 90 BalKlänning - 91

BalKlänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Bal/fest klänning i svart och guld! Passar en storlek S

Caroline
Caroline
(3)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Hunkydory Kavaj med insydd väst - Kavaj från hunkydory med insydd "väst". Allt som syns på bilderna "tillhör" kavajen. Figursydd. Beige.
Stickad retro tröja - Tröjan är stickad i mjuk bommul och är väldigt skön. Det är en herrmodell så den är oversize på mig som är storlek 38. Fint skick 🥰
Fin kappa från H&M - Säljer denna fina trenchcoat/rock från H&M. Storlek 36/38. Den sitter perfekt på mig som är en storlek 38. Den har ett bälte i midjan. Materialet är något bomullsaktigt. Den är röd/vit/svart🥰                            Buda i kommentarerna💕 rocken kan skickas!
Höstkanten med fuskpäls - Höstkappa med fuskpäls från H&M. Storlek 38. Kappan är lite noppig annars fint skick. Kan fraktas💕
Hoodie-jacka - Från H&M, storlek S. Kan fraktas💕
Röd blus från Primark - Röd kortärmad blus från Primark i fint skick! Använd fåtal gånger. Färgen är mer "brandröd" än på bilderna. Kan fraktas💕 storlek 36
Jeanskjol från Dobber - Jättefin jeanskjol från Dobber som är iprincip helt oanvänd (använd max 2 ggr). Jag har satt i en sjal i midjan men den går självklart att ta bort (eller om man vill köpa sjalen med😊). Storlek M. Kjolen är lite skrynklig då den hängt i garderoben för länge (därför jag säljer den😅) så behövs bara en liten strykning så är den perfekt🥰 Säljer enbart kjolen vid bra bud så buda i kommentarerna vid intresse🙌🙌
Jacka från Banana Republic - Jättefin jacka från Banana Republic, storlek S. Den är i väldigt bra skick då den är mycket sparsamt använt. Den är perfekt nu till hösten, jag har ofta kört vit polo under, som på första bilden, då jag tycker det är fint (tips)🥰. Den är inte vadderad men innertyget är i samet typ. Kort i ärmarna. Kan fraktas!  💕
Vintage Röd Pennkjol - Röd pennkjol perfekt till julfirande! Storlek M. Köpt på vintage-butik i Paris. Den är figursydd med dragkedja och knapp i bak. Paljetter i mönster på hela tyget. Jag är 168cm lång och kjolen går strax över knät
Stickad tröja - Mysig stickad tröja, Storlek M/L.
Liknande annonser
Visa alla