Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit klänning spets - Som ny använd en gång
Vit klänning med spets  - Säljer en så fin klänning som passar perfekt till studenten eller sommaren. Klänningen är använd fåtal gånger och är i toppskick.
Vit spets klänning  - Säljer denna superfina klänningen, endast använd en gång. Den är från märket YAS och köpt på Zalando, storlek XS. Nypris 1500
Vit klänning med spets - Vit klänning med spetsdetaljer på axlarna och ryggen. Klänningen är i storlek 34 och är ifrån NLYblush. Passar perfekt till studenten, avslutningar eller till sommaren. Hör av er vid frågor eller fler bilder:)
Vit spets klänning  - En jättefin vit midi klänning i skönt material som är perfekt nu inför sommaren och studenten. Helt oanvänd med etiketterna kvar i stl S men kan även passa M. Nypris 499 kr. Pris kan förhandlas vid snabb affär.
Vit klänning med spets
Vit klänning med spets  - 0

Vit klänning med spets

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: Showpo
Färg: Vit
Skick: Nytt skick

900 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Aldrig använd klänning, nypris ligger på ca 1200kr

Moa
Moa
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Rockandblue jacka - Rockandblue artica jacka, knappt använd så är i nyskick, det är äkta päls, skriv gärna om du är intresserad💗 nypriset ligger på ungefär 5000kr
Rockandblue jacka  - En rockandblue jacka med äkta päls, den är väldigt använd och har några märken men inget som syns tydligt
Dunjacka - Den är ganska använd men i väldigt fint skick
Kenzo hoodie  - Den är knappt använd och nypriset är ca 3000kr
Svart skinnjacka med bälte från Bik Bok - Svart skinnjacka från bikbok i storlek xs.
Vit spetsklänning  - Använd endast 1 gång, nypris på 599kr
Liknande annonser
Visa alla