Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Studentklänning  - Superfin vit kort klänning med v-ringning, puffiga korta ärmar och blommigt spetsmönster. Klänningen har omlottliv och voluminös kjol, perfekt för sommarens alla tillfällen. Söt och trendig look med romantiska detaljer. NYPRIS 1200
Studentklänning - Säljer denna superfina klänningen som är perfekt till studenten!! Den är köpt på showpo förra året och helt oanvänd😇😇
Studentklänning från showpo - Supersöt vit kort klänning med blommigt mönster och justerbara axelband. Klänningen är i väldigt fint skick och har en dragkedja på baksidan. Den är från showpo, orginalpris ca 900kr. Perfekt för student eller sommarens alla tillfällen!
Studentklänning - Säljer min studentklänning som är storlek 34, från NA-KD, bara använd en gång och i bra skick! 💛Den är väldigt luftig och lite puffig i armarna så trots att den är långärmad kan man fortfarande ha den i varmt väder! De är bara att skriva om du har några frågor !
Studentklänning  - Fin student klänning från Showpo som är slutsåld!  Helt ny med prislappen kvar. Storleken är 40 men passar mindre. Kostar runt 1100 kr att beställa från hemsidan (med frakt och tull)
Studentklänning  - Studentklänning från showpo i storlek L. Passar en M då den är liten i storleken. Köpt för 700kr+ tull använd en gång så gott som ny. Säljer för 450kr
Studentklänning - Vit klänning köpt för studenten. Aldrig använd, endast provad. Prislapp sitter kvar
Studentklänning
Studentklänning - 89 Studentklänning - 90 Studentklänning - 91

Studentklänning

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Showpo
Färg: Vit

700 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Studentklänning från Showpo i storlek 34, den är i nyskick med prislappen kvar. Köpt här på Plick bilderna är lånade😊. Säljer pga den inte passade mig. Köparen står för frakt🏡

Nicole.R
Nicole.R
(4)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Svart spetsdetaljerad kortklänning - Snygg svart kortklänning med spetsdetaljer vid halsen och nederkanten. Den är från Noughts and kisses och jag köpte den för 1600kr inklusive frakt och tull! Den är oanvänd och har alla lappar kvar.
zara klänning - svart zara klänning med spets
helt oanvänd prickig klänning - superfin ballongklänning i satintyg från zara med prislapp kvar🤍 finns inte att köpa längre. storlek M men liten i storleken!
Ljusblå offshoulder kortklänning - Supersöt ljusblå kortklänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har en avslappnad passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns lätt och luftigt, och den offshoulder-stilen ger en trendig vibe. Passar dig som gillar enkel men snygg stil.
Vit kortklänning från Showpo - Säljer min studentklänning från showpo! Supersnygg vit kortklänning med puffiga kortärmar och djup v-ringning. Nypris var 1000 kronor men säljer den för 800 😍😍☺️
Blommig klänning - Populär blommig klänning från Zara i mycket fint skick. Storlek S. Säljes för 1000kr🦢Möts upp i Stockholm!  (Bilden är lånad från Plick, hör av dig om det är din🙏)
Vit kort sommarklänning Zara - Superfin vit kort klänning med v-ringad hals och volangkant nertill. Klänningen är ärmlös med smala axelband och har en luftig, flowy passform som är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt bomullstyg som känns skönt mot huden.