Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Silkes klänning till salu!!
Silkes klänning till salu!!  - 89 Silkes klänning till salu!!  - 90 Silkes klänning till salu!!  - 91

Silkes klänning till salu!!

Storlek: S
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Köptes förra sommaren, har inte använts en enda gång. Säljer den för 150 kr, storlek S. Den är inte genomskinlig, den är skön att ta på sig men jag har gått ner en del i vikt därav säljs den. :(

Melisa
Melisa
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Balklänning till salu - Skriv gärna privat vid några frågor
Vacker omvänd klänning till salu!  - Säljer en vacker klänning i storlek 4  som aldrig har blivit använd. Jag köpte den för ett bröllop som tyvärr blev inställt, så den har bara hängt i garderoben sedan dess. Klänningen är i perfekt skick med prislappen och originalförpackningen kvar.
Klänningar till salu  - Klänning 1 och 3 är till salu.  Båda är storlek S kan passa folk med storlek 34/36 och 36/38.  Längd: 160-170cm  Säljer för 3000kr/st pris kan diskuteras vid snabbaffär.
Silkes/festklänning till salu - Säljer klänning
silk klänning - silk klänning, ingen aning vad varumärket är eftersom att den var klippt av gamla ägaren men är som ny. är lite skrynklig i botten men syns inte när man väl har på den! priset går att diskuteras om💗
Festklänning till salu - Använd endast en gång. Är i nyskick. Priset kan diskuteras vi snabbaffär.
Klänning till salu - använd en gång. Köptes för 899 på bubbleroom
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Långklänning - Supersöt klänning som är slutsåld, storlek xs! Passade tyvärr inte mig därav säljer jag🩷
Studentklänning - Sååå fin klänning perfekt till studenten!!!🩷🩷🩷 storlek S, köpte den för 2000 här på plick. Jag är 173💕
Vit prickig kort klänning - Söt vit kort klänning med svarta prickar och tunna axelband. Klänningen har volangdetalj upptill och är perfekt för varma dagar. Tillverkad i ett lätt och luftigt material som känns skönt mot huden.
Glittrig silver/grön balklänning - Säljer en glittrig silverfärgad balklänning med v-ringning och korta ärmar. Klänningen har en figurnära passform och är täckt av paljetter som ger ett riktigt statement-utseende. Perfekt för dig som vill sticka ut på nästa stora event!
Rosa axelbandslös balklänning  - Rosa balklänning från Misha💕 Toppen skick! Nypris: 5179kr, pris kan diskuteras vid snabb affär!! Skriv om du har frågor eller vill ha fler bilder💕💕
Gul volangklänning - Världens finaste sommarklänning från Zara💕använd 2 ggr
Vit spetsklänning med volang - Superfin vit kortklänning i spets med puffiga trekvartsärmar och volangkant nedtill. Klänningen har ett detaljerat broderat mönster och rund halsringning. Perfekt till student eller sommarens fester.