Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Leopard mönstrad klänning i storlek m
Leopard mönstrad klänning i storlek m  - 89 Leopard mönstrad klänning i storlek m  - 90 Leopard mönstrad klänning i storlek m  - 91

Leopard mönstrad klänning i storlek m

Storlek: M
Kategori: Klänningar

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Klänningen är i väldigt din skick, leopard färgad och väldigt bekväm.

Anna G
Anna G
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Kurdisk klänning i storlek S/M - Elegant långklänning i ljusrosa med detaljerat guldmönster. Klänningen har långa, lösa ärmar och ett exklusivt, glittrigt tyg som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut på festen.
Klänning storlek m ,  - Klänning som passar både till vardags och fest  . Storlek 42 (M)   Klänning Gina tricot . Sparsamt använd /nyskick  Köparen står för frakt
Klänning storlek M - Söt Pretty little thing (PLT) klänning som jag aldrig använt pga att den kom sent till studenten och har därefter legat hemma. GRATIS FRAKT!  Passar både M och L. Köpt för 550kr.
Leopard mönstrad klänning  - Säljer denna klänning från mango som är i mycket fint skick och perfekt nu till sommaren som passar till alla tillfällen. Storlek M men skulle säga att den passar xs-m ☺️💕
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Jeansklänning med volanger - Snygg och trendig axelbandslös jeansklänning i ljusblå denim med figurnära passform och dubbla volanglager nedtill.
Blommig hm klänning - Supersöt kort offshoulder-klänning med volangkant och blommigt mönster i rosa och grönt på vit botten. Klänningen har smockad överdel och volang nertill, perfekt för sommarens alla tillfällen.
Vit klänning med volanger - Populär och eftertraktad klänning!! 💓 så fin till studenten!! Kontakta vid frågor annars är det bara att klicka på köp!!
Studentklänning - Studentklänning i storlek S. Endast använd 1 gång
Hello Molly Studentklänning - Jättefin studentklänning från hello Molly💗Den är i storlek M men sitter mer som en S, jag har vanligtvis mellan xs och s i kläder och denna satt prefekt på mig!! Den är helt ny med lappen kvar, den är endast testad en gång. Skriv vid funderingar💗
Adoore klänning - Porto Dress - Peach från adoore, storlek 36. Jättefin klänning som är använd vid ett tillfälle 🧡 Nypris 1795
Studentklänning  - Supersöt vit kort klänning med puffärmar, broderade blommor och volangkant. Klänningen har en öppen rygg med knytband och v-ringad hals. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe.
Vit offshoulder klänning med volang - Superfin vit klänning med offshoulder och volang upptill. Klänningen har broderade spetsdetaljer och är kort i modellen. Perfekt för sommarens alla tillfällen som student eller skolavslutning som exempel, och ger en romantisk känsla med sina fina hålmönster. den är från zara men köpte här på plick, dom första två bilderna är mina, den sista är lånad men bara att höra av sig vid frågor eller fler bilder💗