Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning  - Klänning ifrån Shein, köpt förra sommaren men den är bara testad. Älskade hur den såg ut på och materialet men bara inte kommit till användning. Men super fin och skön!
Klänning S - Från Danska Day Birger et Mikkelsen  Cream färg
Klänning - Säljer denna skiiiitsnygga känningen från bikbok som knappast är använd. Den formar kroppen så så snyggt och man kan även ha den som en långkjol men säljer då jag tyvärr inte känner mig bekväm i den❤️nypris 600kr
Klänning - Klänning från hm använd endast 1 gång
Klänning - Zara klänning 🩷slutsåld!!!
Klänning - Jätte fin klänning som man kan ha både med fina band men även utan band. Så fin nu till sommaren!
Klänning  - Klänning i jättefint skick
Klänning
Klänning  - 89 Klänning  - 90 Klänning  - 91

Klänning

Storlek: M
Kategori: Klänningar
Märke: SHEIN
Färg: Beige

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna jätte fina SHEIN klänning för att jag inte passar i denna färgen, tog den i m för att den inte skulle vara genomskinlig. Den är som en S skulle jag säga. (Lånade bilder)

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jeans  - Säljer mina lose fit i storlek 33/32, killmodel. då jag tycker dom är lite förstora för min smak. använda några fåtal gånger men finns inga tecken på utslitnad osv
Kappa -  kapp från hmväldigt fina detaljer på knapparna och hela kappan glittrar smått, använt den 1 gång
T-shirt  - Säljer denna fina fest topp från Nelly. Aldrig använd.
Kappa  - Säljer denna slutsålda kappan från veromoda, använd några gånger men inga defekter eller stor tecken på användning, köpte för 1200, passar både s och xs.
Grön långklänning med spets och v-ringning -  inga tecken på användning i varken kjolen eller toppen. Inga pärlor har fallit av men skickar med exakta pärlor som kom med klänningen. Kan även skicka med flugan och näsduken som är samma färg som klänningen om det skulle vara intressant. mått i näst sista bilden. dock sytt in klänningen på sidan under armarna lite (vilket jag visar på sista bilden), går att sprätta upp om köparen vill de. Går att sys in endel om måtten inte stämmer så som jag gjorde. som den är nu är den i str M ungefär.
Liknande annonser
Visa alla