Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Balklänning stl 34 - Fin balklänning använt en gång🥰🥰 Passar mig i längden som är 164cm lång!  Dragkedja på sidan  Lite fransig nertill men inget som inte går att fixa.
Balklänning stl 34 - Rosa balklänning från JJ house, använd en gång, kemtvättad i nyskick. Passar en tjej med längd 160-165 cm, ryggen med knytband för justering.   Storlek = US 2 / UK 8 / EU 34 Länk till klänning på JJ house:  https://www.jjshouse.com/se/fodral-fyrkant-
Balklänning stl 34 - Säljer en oanvänd champagnefärgad balklänning från Asos. Nypris 1569kr
Oanvänd festklänning/balklänning 32-34  - Säljer denna fina bal/festklänning som är oanvänd med prislappen på
Festklänning storlek 32/34 - Festklänning i storlek 32/34. Pris kan diskuteras vid snabb affär🤍 är inte kemtvättad - så smutsig nertill klänningen. Samt tyget med pärlor ej helt fast vid dragkedjan, som syns i bilden
Klänning stl 34 - Jag tvättade men har inte använt
Helt ny balklänning stl 32-34
Helt ny balklänning stl 32-34 - 89 Helt ny balklänning stl 32-34 - 90 Helt ny balklänning stl 32-34 - 91

Helt ny balklänning stl 32-34

Storlek: 34
Kategori: Klänningar

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Egetligen 34 men den har något smalare midja så passar 32 också. Oanvänd klänning från Elsie Ryan. Kan även användas som festklänning och aftonklänning. Vacker och skön med väldigt fint flöde i tyget och lång slits.✨ (Jag är 158 och den är lite för lång för mig med klackar) Valde en annan klänning till bal istället. Dm för mer bilder❤️ Nypris 1300

Alexandra Zhang
Alexandra Zhang
(1)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit blommig klännng med spets - Superfin vit kortklänning med blommigt spetsmönster och transparenta långärmar. Klänningen har v-ringning och volangdetaljer, perfekt för somriga tillfällen. Snygg och luftig passform som känns både trendig och romantisk. Superfin studentklänning som är använd endast 1 gång❣️
Vit plisserad kortklänning med volang -  Sjukt eftertraktad och populär klänning från Zara 💓Så så fin att ha på studenten!! 💓
Gul klänning - Säljer denna extremt söta fest blusen då den är lite liten för mig. Står ingen storlek men skulle säga den passar xs- s!
Vit spetsklänning med puffärmar - Superfin vit kort klänning med broderade spetsdetaljer och puffiga långärmar. Klänningen har smockad midja och volangkant nertill samt vid ärmslut. Perfekt för dig som gillar romantisk och trendig stil.
Klänning  - Väldigt populär Maje klänning i storlek 34 som är slutsåld. Köpt för 3.400kr i butik i Stockholm, har kvittot. Jag på bilderna är 164cm. Använd fåtals gånger💞
Vit offshoulder volangklänning - Säljer en söt vit kortklänning med offshoulder och flera lager volanger. Perfekt för sommarens alla tillfällen. Klänningen har en luftig passform och är ärmlös, vilket ger en fräsch och trendig look.
Blommig kortklänning med v-ringning - Supersöt kortklänning med blommigt mönster i ljusa toner av rosa, beige och grönt. Klänningen har djup v-ringning, långa puffärmar och flowy passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Är i nyskick då jag inte använt den mer än 2 gånger. M men passar S med!