Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning S  - Oanvänd men Tvättat bara  Med fina dekorationer
Klänning S - Supersöt klänning(: Oanvänd. Köparen står för frakt💜💜💜
Klänning - Säljer denna fina sommarklänning med knyt baktill☺️använde i turkiet en gång så den är som ny🤍
Klänning - Vit klänning från Motel fick den några gånger på mig och alltid fina kommentar. Kan vara lite mot naturvit färg. Bekväm och lätt att ha på sig.
Klänning  - Vit klänning med mönster perfekt för student eller avslutning. Storlek S. Använd en gång. Medföljer bälte som går att ta av.
Klänning  - Säljer denna fina klänningen då den inte kommer till användning. Använd en gång så den är som ny.
Klänning  - Verkligen super fin klänning som tyvärr är lite för liten för mig lappen med storleken är borta men den skulle passa en xs
Klänning
Klänning - 89 Klänning - 90

Klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Färg: Vit

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Långklänning/strandklänning med slits med snörning fram och bak. Lite genomskinlig men funkar med beiga underkläder eller en bikini under💘

Ida
Ida
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Jacka - Tunn ”mocka” jacka. Lite tajt för att va en M
Klänning  - Klänning, knappar hela vägen💕
Tröja - Stickad tröja, lite tajtare i midjan och runt handlederna vilket gör att den sitter så fint!
Skjorta  - Uppskattad storlek, 38/40.  Sitter bra, inte tajt och inte väldigt oversized, på mig som har 36/38💕
Klackar - Passar bra på mig som har typ 39,5. Jättebra skick!!! Nypris mellan 1500-2000kr
Lågmidjade jeans  - Lågmidjade jeans passar bra på mig som har 36 och är 164 lång💕
Lågmidjade jeans - Lågmidjade jeans i bootcut/rak modell😍😍 passar perfekt på mig som har S och är 165🥰
Ögonfransserum - Ögonfransserum från grace & Stella. Oöppnad förpackning så har därav aldrig testat och vet om det är bra. Men det har har bra recensioner💕
Liknande annonser
Visa alla