Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Klänning xxs - Aldrig använd
Klänning i strlk 32/xxs från Monki  - Svart och vit-rutig skjortklänning i polyester och viskos. Plagget är använt fåtal ggr, säljer pga. för liten/tajt runt midja, brukar vanligtvis ha xs/s. Ej stretch i materialet.
Röd klänning från monki i xxs - Jätte fin typ öanvänd klänning från monki. Säljer den för att det inte riktigt är min still längre. Ny pris typ 309-400
Storlek xxs - Jätte fina juicy byxor men tyvärr är dem för små på mig nu och har inget att göra med dem och man kan diskutera priset med mig💕
Söt playsuit XXS/XS - Urgullig och mjuk playsuit (ser ut som klänning fast som shorts) från Hollister i storlek XS men passar även XXS då den är väldigt petite! Så mjuk och skön och sitter också super fint på 💐 med snörning i ryggen🥰använt 3 gånger 😅
Svart tight kortklänning XXS - Svart ribbad kortklänning med tight passform och korta ärmar. Klänningen har knappar framtill vid urringningen och är i ett stretchigt material som sitter snyggt på kroppen. Perfekt för dig som gillar en enkel men stilren look.
Svart långklänning från Sister XXS - Supersnygg svart långklänning från Sister i storlek XXS. Använd 1 gång (har andra klänningar så har inte använt den.) Klänningen har smala axelband och är tillverkad i ett strukturerat, lätt stretchigt material som ger en cool textur. Enkel och stilren design med figurnära passform, perfekt för dig som gillar minimalistisk stil.
Helt ny klänning stl XXS - Säljes pga att jag köpte fel storlek och hann ej returnera👗
Monki xxs
Monki xxs - 89 Monki xxs - 90

Monki xxs

Storlek: XXS
Kategori: Klänningar

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefin klänning från monki i stolek xxs. Passar xxs-s då den är väldigt stretchig. Använd kanske 5 gånger , fint skick 🌸

Jennifer1999
Jennifer1999
(15)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Maje klänning (linkande) - Säljer en Maje LIKNANDE klänning från North Attire men skulle säga att de är näst intill identiska. Klänningen passar perfekt för studenten eller bara för att ha i sommar eller utomlands!
Klänning - säljer denna klänning då den aldrig kom till användning, helt oanvänd och lappen är kvar 💝
Vit prickig offshoulder klänning - Säljer en söt vit kortklänning med svarta prickar och volangdetaljer. Klänningen är axelbandslös och har tre stora volanger som baktill har tyll. Klänningen är använd fåtal gånger🌷
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.
Vit offshoulder klänning med volang från Zara  - Superfin vit kortklänning med offshoulder och volangdetaljer. Klänningen har broderade spetsmönster och flera lager med rynkade volanger. Använd ungefär 2 ggr. Perfekt för sommarens alla tillfällen och till studenten!
Ljusgul långklänning i satin - Superfin balklänning, endast använd ett fåtal gånger.