Alla kategorier > Klänningar
Söt klänning
Söt klänning - 89 Söt klänning - 90 Söt klänning - 91

Söt klänning

Storlek: 40
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Flerfärgad

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart klänning med vit-rosa blommor, samt krage och knappar. Från to all the boys i’ve loved before kollektionen 2021!

Malin Sjöberg
Malin Sjöberg
(5)
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Prickig klänning  - Populär prickig klänning från Zara !!🐄🖤⛄️
Rosa volangklänning med smala axelband - Säljer en rosa kortklänning med smala axelband och flera lager volanger. Klänningen har en feminin siluett med markerad byst och är tillverkad i ett lätt, plisserat tyg som ger ett luftigt intryck. Perfekt för varma dagar eller sommarens tillställningar.
Maje klänning (linkande) - Säljer en Maje LIKNANDE klänning från North Attire men skulle säga att de är näst intill identiska. Klänningen passar perfekt för studenten eller bara för att ha i sommar eller utomlands!
Vit kort klänning med spetsdetaljer - Supersöt vit kort klänning perfekt till studenten💕PRIS KAN DISKUTERAS! Den har några lösa trådar vid midjan men inget som syns och går att klippa bort, hon jag köpte av sa det skulle vara så.
Svart omlottklänning med volang - Snygg svart kortklänning med omlott och volangdetaljer. Klänningen har halterneck med knyt i nacken och markerad midja. Tillverkad i ett glansigt material som ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut. Stl xs, använd en gång så skicket är nytt! Från Gina tricot
Vit prickig offshoulder klänning - Säljer en söt vit kortklänning med svarta prickar och volangdetaljer. Klänningen är axelbandslös och har tre stora volanger som baktill har tyll. Klänningen är använd fåtal gånger🌷
Ljusgul långklänning med v-ringning - Fin ljusgul långklänning från peppermayo. Perfekt till bröllop, fest o bal🥰🥰🥰 går ner till marken på mig som är 170 lång ❣️hör av er vid frågor ! Oanvänd.