Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Maxiklänning - Maxiklänning från zara i coolt mönster! Säljer då den aldrig använts, lapp finns kvar! Storlek S❤️
mörkgrå maxiklänning - köpt från asos, använt max 2ggr
Grå maxiklänning - Snygg grå maxiklänning med draperad byst och axelbandslös design. Klänningen har plisserat fall och markerad midja. Perfekt för bal och bröllop, passar mig som är 165cm och har storlek s/m. Använd en gång.
Ny mörkgrå maxiklänning - Säljer en helt ny mörkgrå, ribbad maxiklänning med tight passform och breda axelband. Har kvar prislapp!!
Maxiklänning  - Supersöt långklänning från Parthea i vit med blått blommönster. Klänningen har smala axelband med knyt, figurnära passform och liten snörning framtill. Perfekt sommarklänning. Jag har endast använt den en gång och säljer då den inte kommer till användning något mer💕
Maxiklänning - Så fin klänning från peppermayo i modellen ”Veronica maxi dress”, som tyvärr är för lång för mig. Klänning är endast är använd en gång! Nypris ca 1300kr. Storlek 36, men skulle säga att den passar 36/38🤍
Maxiklänning
Maxiklänning - 89 Maxiklänning - 90

Maxiklänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Färg: Grå

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superhärlig långklänning i bohemsk tappning. Har ett lite runt fall!

Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Liknande annonser
Visa alla