Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Sommar klänning
Sommar klänning  - 89 Sommar klänning  - 90

Sommar klänning

Storlek: S
Kategori: Klänningar
Märke: H&M
Färg: Vit

180 SEK

Frakt från 45 SEK
Beskrivning

säljer min vita sommarklänning den gm! Strykning på bilden men jag stryker såklart innan leverans, perfekt till midsommar!

hedviggotegard
hedviggotegard
(1)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Sommar klänning  - Perfekt till midommar 💛
sommar klänning - vit sommar klänning❤️
Sommar klänning - Säljer min jätte fina sommar klänning som inte kommer till användning!
sommar klänning - superfin vit sommarklänning med fina detaljer. klänningen är en storlek S men passar för många då det är knytdetaljer både vid bysten och vid axlarna. kommer inte till användning men är perfekt nu till sommaren. skriv för bilder på!
Blommig sommar klänning - En blommig sommar klänning, blåa blommor med gröna löv och vit i backgrunden. Det är storlek S och klänning är helt ny, bara använd en gång. Skriv om ni har några frågor!🥰
Vit sommar klänning - En vit sommar klänning som aldrig använts. Köpte den till tanke att vara en skolavslutning dress, men det hände aldrig. Så den är ny utan pris lapp bara. Skriv om ni har några frågor!☺️💕
Sommar klänning  - En av mina favorit klänningar för den sitter perfekt runt midjan och axlarna. Bra kvalitet, finns en liten drakedja vid midjan också. Tyvärr så passar den inte mig längre, valt därför att sälja den🌟
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning! - Blå klänning använd fåtal gånger, alltså i nyskick! Köptes direkt från hemsidan Design By Amor i Juni! Storlek S💕Nypris 699!
Klänning från Nelly  - Ny klänning från Nelly.com med etikett kvar i storlek 34. Slutsåld storlek på hemsidan! Fått i present men lite för tight för mig.
Blå glittrig långklänning med slits - Säljer min bal klänning, använd 1 gång💕
Gul balklänning - Så snygg populär valklänning från peppermayo. Material i satin med knytband i nacke och rygg. Går till marken på mig som är 160💛
Vit plisserad klänning med volang - Så fin och populär klänning från Zara! Så fin till studenten 💓 bilderna är mina egna 💓🙏🏼
Finklänning/balklänning - Ljusbeige klänning, köpt förra året & använd en gång. Strl S men passar mig som xxs/xs. Färgen finns inte längre att köpa på Nellys hemsida Väskan på bilden finns också att köpa (se separat inlägg för väskan)
Marinblå långklänning offshoulder - Elegant marinblå långklänning med offshoulder och v-ringad omlott över bysten. Den är aldrig använd och har kvar lappen. Klänningen har figurnära passform och är tillverkad i ett mjukt, stretchigt material som ger en snygg siluett. Perfekt för speciella tillfällen som tex bal.
Vit plisserad klänning med volang - Supersöt vit kortklänning med plisserad kjol och stora volangdetaljer vid axlarna. perfekt för sommarens alla tillfällen eller student!!!