Alla kategorier / Mode / Kläder / Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Sommar klänning - Jätte fin sommar klänning med öppenrygg! Använt 1 gång❤️
Sommar klänning - Säljer denna sjukt söta sommar klänningen!! Använd en gång av mig 💛
Sommar klänning  - Super söt klänning från Zara🌸 Endast använd en gång! Storlek s men passar även xs
Sommar klänning  - Så somrig klänning från Zara! Jätte fint skick, säljer för har köpt en liknande. 🌸💕
Sommar klänning - Jättesöt sommarklänning från zara man verkligen kan ha i alla sammanhang!
Sommar klänning  - Färgad klänning i super bra skick!
Sommar klänning  - Säljer en vit kortklänning med djup v-ringning och snygg snörningsdetalj framtill. Klänningen har korta ärmar och figurnära passform som framhäver siluetten. Perfekt för dig som vill ha en stilren och trendig look. Från zara. Storlek xs men passar S
Sommar klänning
Sommar klänning  - 89

Sommar klänning

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Gul

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Så fin och aldrig använt 💗💗

Julias Sellout
Julias Sellout
Senast aktiv: Senaste månaden
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Mickey mouse sneakers  - Så fina och unika köpta i Cormayer i Italien
Kappa - Så fin kappa perfekt nu till hösten
Grön From future zip - Unik zip så fin💗💗
Tröja - Så fin tröja/ kofta💗💗
Fest topp - Så fin topp från zara som man knyter runt halsen och bakom på ryggen så ryggen är lite öppen💗💗
Dior J'adore halsband i silver - Snyggt halsband från Dior i silverfärgad metall med en rektangulär berlock där det står 'J'ADORE'. Kedjan har justerbar längd och detaljer med CD-logga. Perfekt statement-piece för dig som gillar lyxiga accessoarer. Nypris runt 3500 och jag köpte den på vestiere för 1100kr. Säljer  för ett jättebra pris på 700kr 💗💗💗
Liknande annonser
Visa alla